Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Edirnekapı Şehitliği Ziyareti....

birinin aküsünden bağlantı yapman lazım cüneyt.çalışınca kendini şarz eder zaten ...

aku takvıye kablosu yada vurdurcaksın,arabayı yokusa getır yada b kac kısı bul hemen,arabaya bın 2 ye tak vıtesı ayagın debrıyajda olsun kontak ısıkların yanık olcagı sekılde acık olsun,ıtmeye baslandıktan sonra araba ayagını debrıyajdan cek gaza asıl aynı anda kontagı cevır,kablo arama ısı ıle ugrasmazsın,aku takvıye kablosuda benzıncılerde var

çok saol kardeşim hemen denemeye çıkıyorum yetişmeye çalışıcam

nasıl yapıcam ama bilmiyorum?????

Cuneyt artı yı artıya eksıyı eksıye olcak sekılde takıcaksın kabloları kutup baslarına bıldıgım kadarıyla,marsı acık tutucaksın bagladıktan snra,bellı b sureden sonra marsa bas,bu arada dıger arabada calısıo olcak kabloları bagladıktan sonra.En kotu taksıcılere sor yakında durak flan varsa,vurdurmak kısa cozum zaten kendı kendıne sarj edıcek araba calstıktan sonra

arkadaslar ben omercani bekliyorum.babasini hava alanindan almaya gitti onu da alip konvaya bi yerden yetisicez insallah.

anlamlı org.için tüm dostlarıma ve düzenleyenlere teşekkür ederim

bir organizasyonu daha geride bıraktık. baya kalabalıktı ama. birgün bizde buna benzer bir kalabalıkla organizasyon yapalım :)

vaktini ayırıp katılım göstererek bize destek olan herkesin yüreğine sağlık

Gelen butun arkadasların ayaklarına saglık,sehıtlıkten sonrasına aksam ustu dugune gıdecegım ıcın ne yazıkkı devam edemedım,fotoları en kısa zamnda eklıyorum

Geri
Üst Alt