Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Durduk yere ceza yedim !!!

ceza makbuzunu alırken altına imzayı bastıysan istediğini yap istersen en ii avukatları tut parana yazık olur sadece ceza daki rakkabmı öde bitsin uğraşma ehliyetnden puan düşmesin die yazmamış olabilir bence :S

Geçmiş olsun cesur sanada furkan... bende bugün kasımpaşadaydım cumada hatta arabayı alicanın oraya bıraktım sonra tarlabaşı gündüz vaktiydi....

katdeşim geçmiş olsun bunlar kotalarını dolduruyor sana denk gelmiş

haha ohh iyi olmuş olum sana sabah arabam çekildi diye benle dalga geçersen böyle sanada ceza yazarlar yanlız o değilde saatlerce arabayı aradım böyle saçma şey olamaz küçükyalıdan cevizliye çekmişler arabayı

heheh ağa boşuna demiyolar gülme komşuna gelir başına diye dun sana gülüyodum benimde başıma geldi hey masallah cevizliye yuhh bea :)

Geçmiş olsun ikinizede..
Sağolasın Alp furkana derken benim başıma geldi....

Cezanın altındaki imzada i.oruç - bölge emniyet müdürü yazıyo mu :D eğer oysa o adam leonlara gıcık, gördüğü yerde yazıyo cezayı. Bana da yazdı tarlabaşı mevkiinde :D cam filmi ve emniyet kemerinden! tutanağın arkasını oku, itiraz hakkın var :)
yoq öle bişey yazmıyor M yle başayan bir isim yazıyor bu arada benim araba c4 :D

Geçmiş olsun aranana denk gelmişin kardeşim:eek:key:
Sorma abi wala :S:S
ceza makbuzunu alırken altına imzayı bastıysan istediğini yap istersen en ii avukatları tut parana yazık olur sadece ceza daki rakkabmı öde bitsin uğraşma ehliyetnden puan düşmesin die yazmamış olabilir bence :S

Geçmiş olsun cesur sanada furkan... bende bugün kasımpaşadaydım cumada hatta arabayı alicanın oraya bıraktım sonra tarlabaşı gündüz vaktiydi....
Sağol abiicm furkanla dalga geçiyoduk sakasından ama polisler sağolsun çok büyük bir şaka yaptılar :D:D

katdeşim geçmiş olsun bunlar kotalarını dolduruyor sana denk gelmiş

ABi zaten gele gele bana denk geldi kötü oldu...

Hmm o zaman ceza tutanağının arkasında talimatlar var, 15 gün içerisinde itiraz hakkın var. Kağıdı imzaladıysan pek birşey çıkmayabilir, imzalamadıysan kesinlikle itiraz et.

Hmm o zaman ceza tutanağının arkasında talimatlar var, 15 gün içerisinde itiraz hakkın var. Kağıdı imzaladıysan pek birşey çıkmayabilir, imzalamadıysan kesinlikle itiraz et.

Maalesef imzaladım çünkü belki itiraz etsem baska seylerde olabilirdi bide zaten yanımda kız arkadaşım vardı bisey yapamadım :)

İtiraz edebilirsin yine, yediğin ceza kırmızı ışıkta geçiş ihlaliyse eğer,

Işıklara yaklaştığım sırada ortalama bir hızla seyrederken, ışıklara yaklaşık 10 metre kala sarı ışık yandı ve frene bastığımda duramayacağımı tahmin ettiğim için sarı ışıkta geçtim, kırmızı ışıkta geçiş ihlalinden dolayı yazılan cezaya itiraz ediyorum. O an bir yere gitmem gerektiği ve zaman kaybetmemek için tutanağı imzalamış bulundum. Polis hiçbir açıklama yapmadı ve ne için ceza yazdığını eve gelip araştırdığımda öğrendim.

Bunu toparlayıp yazabilirsin açıklamaya ;) eğer itiraz edersen.

Aynen bende öle birşey yazıcaktım sende topalamış oldun bakım bu gun gidicem gayrettepeye itiraza :)

Geri
Üst Alt