Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Durduk yere ceza yedim !!!

haha ohh iyi olmuş olum sana sabah arabam çekildi diye benle dalga geçersen böyle sanada ceza yazarlar yanlız o değilde saatlerce arabayı aradım böyle saçma şey olamaz küçükyalıdan cevizliye çekmişler arabayı

haha ohh iyi olmuş olum sana sabah arabam çekildi diye benle dalga geçersen böyle sanada ceza yazarlar yanlız o değilde saatlerce arabayı aradım böyle saçma şey olamaz küçükyalıdan cevizliye çekmişler arabayı

Geçmiş olsun ikinizede..

mehmet snada geçmiş olsun eğer dalga geçtiyse kesin bu yüzden durduk durmadık yere ceza yemiştir eminim :D

kartal-kadıköy hattında dalarsan dayak yersin ama az olan bölgeler yapıyorlarsa kesin dalıcam:)

3 sene önce yakacıkta bitanesine dalmıştım sağlam bi haydar var:D özel yapım beyzbol sopası:D acil durumlarda işe yarıypor

tenhada kıstırırsan olur hatta toplanıp özellikle biz kıstıralım olur yani hakediolar :D heketmeyen var diemiosun çünkü hepsi aynı :D

Cezanın altındaki imzada i.oruç - bölge emniyet müdürü yazıyo mu :D eğer oysa o adam leonlara gıcık, gördüğü yerde yazıyo cezayı. Bana da yazdı tarlabaşı mevkiinde :D cam filmi ve emniyet kemerinden! tutanağın arkasını oku, itiraz hakkın var :)

Geçmiş olsun aranana denk gelmişin kardeşim:eek:key:

Geri
Üst Alt