Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Durduk yere ceza yedim !!!

Geçmiş olsun kankaa .. Ödeyeceksin gibi geliyo o cezayı paşalar gibi :):)

ooo hele sen beşiktaş - Sarıyer hakkını gör camdan cama para uzatmalar filan birbirine yiyecek içecek wermeler :D:D

ordada birkere bindimde kartal-kadıköy gibi değiller hea birde asıl süperi var bunların:d 500T halk otobüsleri:d

ordada birkere bindimde kartal-kadıköy gibi değiller hea birde asıl süperi var bunların:d 500T halk otobüsleri:d

ooooo onlar tam bomba hergun bir olay birkerinde herif motoru yakmıştı bide 4-5 kişi otobüste adama dalmıştılar :D:D

bu minibüsleri trafikten temizlemeleri lazım kökünü kaldırsınlar he bu kadar minübüscü ne olcak derseniz bitane adam gibi adam olmadığı için ne halleri varsa görsünler adamlar trafikte insanlara eziyet etmek için çıkıolar işe bizim için sorun yok ama bayanlar vs yaşlı sürücüleri çok sıkıştırıolar + trafik sıkışıklığında en büyük etken minübüsler

bu minibüsleri trafikten temizlemeleri lazım kökünü kaldırsınlar he bu kadar minübüscü ne olcak derseniz bitane adam gibi adam olmadığı için ne halleri varsa görsünler adamlar trafikte insanlara eziyet etmek için çıkıolar işe bizim için sorun yok ama bayanlar vs yaşlı sürücüleri çok sıkıştırıolar + trafik sıkışıklığında en büyük etken minübüsler

bigün dalıcam hepsine allah ne verdiyse ya onlar beni ya ben onları:)

Geri
Üst Alt