Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dunlop,Michelen,Bridgestone?

şöööyle konuyu bir hortlatayım dedim.

Bugün bir lastikçi petlası önerdi bana da.
Açıkçası bridgestone michelin düşünmüyorum gereksiz pahalı bence michelini hakedecek yol yok buralarda o kadar para verip canına okuyacağım lastiğin sonra :)
hankook kumho dunlop 3lüsü arasında gidip geliyorken bir de petlas çıktı. fiyat açısından da iyi, 110 tl tanesi 195/55/15.

Ne önerirsiniz? Petlas kullanan var mı??

Kulaktan kulağa oyunu vardır ya, çok severim. O işin aslı: BriSa dan ayrılan tasarımcı, petlas desenini tasarlıyor, karbon kopya aynısı, mahkemelik oldular, Petlas artık o deseni kullanmıyor, yol tutuşta desen faktörü çok da aşırı değildir, kauçuk çok önemli. Adı geçmiş, Nexen-Syron, testlerde bu lastikler daha üstünde yazılı hız endeksine dayanamayıp parçalanmıştı, yol tutuş gibi bir maharetleri de yoktur.

Eğer bu markalar arasında kaldıysan dunlop derim araştırmaya bile gerek yok.Gerçi yorumumu yapmıştım size.

xx

Müsaitseniz yarın sizi ziyarete geleyim diyorum 17:45 18:00 civarı malum yerde mi oluyorsunuz :)
Hem bi lastiklere bakmış hem aracınızı yakından görmüş olurum

Eğer bu markalar arasında kaldıysan dunlop derim araştırmaya bile gerek yok.Gerçi yorumumu yapmıştım size.

xx

Müsaitseniz yarın sizi ziyarete geleyim diyorum 17:45 18:00 civarı malum yerde mi oluyorsunuz :)
Hem bi lastiklere bakmış hem aracınızı yakından görmüş olurum

Çok büyük bi değişiklik olmazsa o saatlerde orada olurum.Her zaman beklerim.0544 587 9001 belki lazım olur.

xx

Ben petlas ları sadece Belediye Otobüslerinde gördüm açıkçası..

Ben petlas ları sadece Belediye Otobüslerinde gördüm açıkçası..

Genelde ticari araçlar için üretilmiş, bir de uçaklar var tabi tüm hava kuvvetleri uçaklarının lastikleri Petlas.
Otomobil için ürettikleri lastiklerin özelleştirmeden sonra başarılı olduklarını söylemişler genelde.

üçü arasında kalıyorsan dunlop ıyıdır.

Aslında bu 3ü değil sadece Fulda ve goodyear nct5 eagle da var maddi olarak oraları geçmeyi düşünmüyorum. Tamam lastik üzerinde gidiyor araçlar, ama düşündüklerim
de benim gibi aracı üst sınırlarda kullanmayan birine yeterli gibi geliyor.

An itibarı ile Dunlop LM 703 bir adım önde :eek:key:

Geri
Üst Alt