Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dunlop,Michelen,Bridgestone?

lastik ebatı 185 55 15... bu gün mekanik ustam bi kalın yanağını alırsam daha iyi olacağını söyledi... şu an araç içeri çok ses alıyo ve yoldan çok etkileniyo... yani 190 60 15 al hem fiyatı daha uygun olur... hemde yakıta yol tutuşa darbelere + etkisi olur dedi... sizce nasıl olur?

Bence hiç iyi olmaz...Konforu arttırıyor ancak yakıttan götürüyor,tecrübeyle sabittir..:)Orjinal ebattan şaşma...

Nokian H serisine de bi göz atın derim..

görünen o ki insanların fikirleri sabit..sen boşuna konu açmışsın...michelin dışındakiler yaramaz...o zamanbaşka lastik firmaları boşuna lastik yapmasın..hep michelin hep michelin..madem öyle neden seata biniyorsunuz ben onu anlamadım..gidin mercedes'e binin..michelinin üstüne lastik yoksa mercedesin üstüne araba yok..

4. viteste patinaj, Cooper S?
600hp'si var heralde Cooper'ın?

biraz geç gördüm de.. lastiklerden dolayı öyleydi. ıslak havada hız yapmaya korkuyordum savrulmaya hazır gibi duruyordu.. Kumholar bende kötü bir izlenim bıraktı o yüzden almam tavsiyede etmem ama beğenenler olabilir

biraz geç gördüm de.. lastiklerden dolayı öyleydi. ıslak havada hız yapmaya korkuyordum savrulmaya hazır gibi duruyordu.. Kumholar bende kötü bir izlenim bıraktı o yüzden almam tavsiyede etmem ama beğenenler olabilir

kumhoların hepsıne kotu demek yanlış olur ıntte bıraz arastırırsan kumhoların ıkı-uc modelınden sıkayet eden yoktur.Mıchelın,brıdgestone,dunlop gıbı markalarında kotu modellerı bulunmaktadır.

Kumho MX serisi Michelin Pilot Sport 3'ten daha iyi yol tutuşa sahip kuru zeminde. Biraz araştır bence Kumho'yu.
Ki hangi lastik olursa olsun. Kuru zeminde hiçbir Cooper S 4. viteste patinaj falan çekemez. Hayal görmüşsün sen :)

lastikleri taktırdım bu gün konuyu kapatırsanız sevinirim... herkese yardımları için teşekkür ederim...

lastikleri taktırdım bu gün konuyu kapatırsanız sevinirim... herkese yardımları için teşekkür ederim...

Hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanırsın inş.
ama bari ne aldığınıda öğrenseydik fiyat bilgi anlamında da birşeyler yazsaydın iyi olurdu.

xx

Dunlopu taktırdım... Sport L700 yazıyordu sanırım üzerinde... Lastikleri görmek istedim... Ve Dunlopun diğer hepsinden yumuşak olması, paketli olması ve fiyatı beni kandırdı sanırım :) herkese teşekkürler tekrar...

Geri
Üst Alt