Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dunlop,Michelen,Bridgestone?

Genelde ticari araçlar için üretilmiş, bir de uçaklar var tabi tüm hava kuvvetleri uçaklarının lastikleri Petlas.
Otomobil için ürettikleri lastiklerin özelleştirmeden sonra başarılı olduklarını söylemişler genelde.

Aslında bu 3ü değil sadece Fulda ve goodyear nct5 eagle da var maddi olarak oraları geçmeyi düşünmüyorum. Tamam lastik üzerinde gidiyor araçlar, ama düşündüklerim
de benim gibi aracı üst sınırlarda kullanmayan birine yeterli gibi geliyor.

An itibarı ile Dunlop LM 703 bir adım önde :eek:key:

eskı aracta kısa bır sure goodyear kullandım guvenım bıttı onlara aslında kendılerı lastıgın mucıdı ama benım nct5 lerden kocaman kocaman parcalar lopmaya baslayınca lastıklerı terk ettım guvenıde......Bunlar olsa bıle dunlop derım yada varsa contınentalde olabılır.Ekonomık dayanıklı saglam olsun dersen bılmıyorum varmıdır sızın ebatta Lassa ımpetus revo bak derım

eskı aracta kısa bır sure goodyear kullandım guvenım bıttı onlara aslında kendılerı lastıgın mucıdı ama benım nct5 lerden kocaman kocaman parcalar lopmaya baslayınca lastıklerı terk ettım guvenıde......Bunlar olsa bıle dunlop derım yada varsa contınentalde olabılır.Ekonomık dayanıklı saglam olsun dersen bılmıyorum varmıdır sızın ebatta Lassa ımpetus revo bak derım

Var abi de o da tuzlu.
190 civarı diyorlar tekine. Belki biraz daha araştırsam daha uyguna da bulabilirim.

Geri
Üst Alt