Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Dunlop lastik sorunu

Konu, 'Sohbet' kısmında Umut Girit tarafından paylaşıldı.

1. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    Arkadaşlar bugün sol ön lastiğime baktığımda kocaman bir balon gördüm ve bu beni gerçekten çok üzdü çünkü sıfır gibi bir araçta ki daha 15000 de kendisi.
    :(
    Acaba bu durumu garantiden mi değişirler yoksa kaskodan mı yada hiçbinden mi? Kısaca ben ne yapıcam ne dandik lastikmiş bu yahu. Bu 2 si gerçekleşmezse şayet lastikçi tanıdığı olan bir arkadaş mevcut mu? Varsa özelden mesaj atabilir mi?

2. zafa38

zafa38 SCW Üyesi

2.189
    14
    38
    Geçmiş olsun... İnş öderler...

3. eee36

eee36 Misafir

aynı şey bugün benim sevgilimin de başına geldi.. onun nasıl hallediceğini öğrendikten sonra istersen sana da sölerim

4. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    heheheh tamam aşkım :D

---------- Post added at 23:45 ---------- Previous post was at 23:43 ----------

çooook çoooook saolll

5. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    kaskonun ödeyeceğini sanmıyorum. Lastikte baya bi km yapmış normalde değiştirilmesi gerek garantiden kendi fikrimce?

6. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    Bütün Dunlop'lara vurmamak lazım bunu ben kullanıyorum çokta memnunum geçmiş olsun...

7. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    hangi modelini kullanıyosun doğukan birde kaç yanak

8. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    lastiğini Dunlop bayii ne götür incelemeye gönderirler ve üretim hatası varsa gereken ödemeyi yaparlar...lastiğin garanti süresi sınırsızdır

9. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    peki nerde bunun bayisi bugün gitmediğim yer kalmadı

10. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    Ancak pazartesi söleyebilirim kış lastiklerini değiştircem gereken numaralarıda alırım istersen...

Sayfayı Paylaş