Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dunlop lastik sorunu

Değerli abi kaskona bildir değiştiriyorlar hiç kafana takma ki gerekirse lastik firması ile irtibata geç ama kasko şirketi geliyor lastik takıyor yada alıp götürüyor arabayı yeni lastik takıp hazır halde getiriyor ki o lastikte bi fabrika hatası var gibi yinede sunuda belirteyim lastikler 15k yapmıs aynı taraftaki her 2 lastiğide değiştir abi yoksa sağa yada sola cekme yapabilir

çook çook teşekkürler herkese cezmi abi orası bana gerçekten çok uzak hele doğununki dahada uzak :D zaten 4 lastikte gitsin güzel 4 lastik birden alıcam

40 yanak var umut büyük çukura girdiysen bi kaç kere ve tam da aynı yerine rastladıysa lastiğin balon yapması çok doğal.

Bizim ülkede 60 yanak şart en az ne yazık ki.

çook çook teşekkürler herkese cezmi abi orası bana gerçekten çok uzak hele doğununki dahada uzak :D zaten 4 lastikte gitsin güzel 4 lastik birden alıcam

Umut balon tehlikeli bi olay kardeşim haberin olsun..
tamir vs. de aynı şekilde sağlıklı değil..

Umut balon tehlikeli bi olay kardeşim haberin olsun..
tamir vs. de aynı şekilde sağlıklı değil..

saolasın yiğit pazartesi halledicem artıkın olduğu yerde de patlamaz herhalde dimi :D
zaten araba çok diğeriyle çıkarım :eek:

geçmiş olsun umut bende eskiden bam güm giriyodum 1 yıl içinde 1 takım lastik değiştirince insan biraz daha duyarlı oluyo ister istemez :D ankarada olsaydın hallederdik en ucuz şekilde ama yapcak bişey yok şu durumda :(

bende eski arabadan dertliydim baya para verince :D nesse
sen bana yolla lastikleri :p

arkadaşlar size öneri sakın sakın dunlop lastik almayın heleki sport max ini düşünmeyin bile zaten neden acaba takmışlar bu lastileri bu araca uğraşalım diye mi
sabahtan beridir uğraşıyorum adamların ellerinde lastik yok daha ötesi var mı acaba

arkadaşlar size öneri sakın sakın dunlop lastik almayın heleki sport max ini düşünmeyin bile zaten neden acaba takmışlar bu lastileri bu araca uğraşalım diye mi
sabahtan beridir uğraşıyorum adamların ellerinde lastik yok daha ötesi var mı acaba

Zor bir durum hadi hayırlısı ...

Geri
Üst Alt