Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dunlop lastik sorunu

lastiğini Dunlop bayii ne götür incelemeye gönderirler ve üretim hatası varsa gereken ödemeyi yaparlar...lastiğin garanti süresi sınırsızdır

abi ya lastikte balonda genelde garantiye sokmuyorlar bide balon çukura düşme veya çarpmaya baglı oldugu için.ben lastigimi garantiden mesela değiştirdim bridgestone devamlı hava kaçırıyordu ve sonunda çemberden yarıldı öyle değiştirdiler.birde garanti süresi mesela 1 yıldı.sınırsız ilk defa duydum dunlopta mı böyle yoksa :D

hangi modelini kullanıyosun doğukan birde kaç yanak

Kaskodan alabilirsin yol bu ; yeni lastik alıyorsun faturasını sigorta şirketine yolluyorsun durumu bildirip.onlarda yıpranma payını düştükten sonra sana geri ödeme yapıyor.yinede sigorta şirketine bilgiyi dogrulattırda :)

birde balonda tamir durumu var ama kimse tavisye etmiyor kaynak vs.oluyormuş ama gününde birinde patlama riski varmış :)

timur balon büyük ihtimalle sürücü hatasından kaynaklanır üretim hatası genelde taban atması olur...son yıllarda kanun değişmediyse lastiğin garanti süresi lastikğin ömrü kadardır

arabayı istersen direkt fabrikadan al uygun lastik-jant kombinasyonu varsa yine balon yaptırabilirsin.. :)

velakin kaskodan değiştirebilirsin bildiğim kadarıyla ama onlar 1 tanesini öder 15K yapmış lastiklere en az 2 lastik alman şart..bayiiden gönderip inceletsen dahi biraz zaman alır muhtemelen doğal olarak..

öyle bam güm girersen umut'm çıkartırsın öyle yumurta :D yönlü lastik al mümkünse yaz geliyor gazlarsın ;)

balonu içten tamir ettir sadece görüntüsü düzelmez ama güvenliğin artar geçici uzun soluklu bir çözüm olur. ben sert yanak lastikten yanayım artık tüm gürültüsüne rağmen. eğer lastiği ben alacaksam impetus sport diyorum gerisi yalan.

Geri
Üst Alt