Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Diyarbakır'da 13 Şehit !!!

Gündüz Diyarbakır'a gelip, gezen, oturan, normal bir insanmış gibi görünen bu yaratıklar gece olunca dağa çıkıyorlar. Çatışmaya giriyorlar. Ertesi gün hiçbir şey yokmuş gibi yine şehir merkezindeler. Ufacık çocuklar işyerlerine gelip "bugün kapatacaysıyz" diyor, o gün işyerleri kapanıyor. Kapanmayanlar için kayıp daha büyük. Allah ıslah etsin diyeceğim ama bir gün bile bu vatana karşı durmuş bir yaratık gelip bizdenmiş gibi,insanmış gibi aramızda dolaşmasın.

Yıllardır küfrediyoruz bu şerefsizlere!!! şerefsize şerefsiz desen ne olur ki? rahatsız olur mu sizce? artık birşey dediğim yok rezilliklerinin gereğini yapıyorlar çünki...

Burda mevzu BİZ olmalıyız... Neden Türk ordusunun elinde hertürlü görüntüleme izleme takip teçhizatı varken, benim askerim gündüz gözüne şehit oluyor? Yada şöyle soralım, henüz acısı gerçmemiş bir karakol baskını oldu bu kış, heronun aldığı görüntüler internete düşüp heron askerlerimizin tek tek şehit edildiğini kaydederken, ordumun jetleri neredeydi? Heron kaçan şerefsizleri kmlerce takip ederken, ordumun jetleri, bordo berelileri nerdeydi? ...

Heronları izleyen subay nasıl dayandı bu yürek acısına ki, hiçbir yardım gitmedi... Her ne kadar kendimizi Avrupa'dan saysakta, burası ortadoğunun başkenti malesef, isviçre gibi huzurlu sakin günlerimizin olacağını beklemek hayal... üzerimizden oynanan oyunların pislikleri bunlar...

içimiz dolu ama ne desek rahatlayacağımızı sanmıyorum, yüreğine acı düşen ailelerimizi hiç düşünmek bile istemiyorum...

ömercim o dediğin heronları israil ilk önce izliyor okeyler ise senin subayların izliyor!!!!!!anlayacağımız dille o hain devlet bu görüntüleri bizim izlememizi engelliyor şehit şehit oluyor ondan sonra internete koyuyo medyada da stv-atv-kanal7-taraf-ZAMAN gibi ermeni islamiyetle alakası olmayan satılmış gupulara servis ediyor sen vede senin gibi iyi kalpli vatandaşlarımızın subayını hain gibi görüp askerinden subayından nefret etmesi sağlanıyor yani bir taşla 8-10 kuş birden vuruyorlar!!!!ayrıca ben diyarbakırda askerlik yaptım mühimmat yüklü araçları asker arayamıyor arattırmıyor hükümet 9 yıldır o itler de gidip askerimizi şehit ediyorlar!!!!bunun bu hallerde olmasının tek sebebi şu an tepemizdeki zihniyet!!!!hükümet adam ise kuzey ırak a ordumuzu yollasa ya!!!!!ama barzanisi kızar talabanisi kızar!!!!!kadir topbaş artvine geldiğinde mitinginde ne dedi biliyormusun ''''ben hayatımda bir tek insanı örnek aldım hayatını okudum begesellerini izledim mükemmel kişilik kendisi sayın barak obamadır!!!!!işte artvinliye neyse 10 dk boyunca obamayı öve öve bitiremedi......şimdi anlıyormuyuz neden heronların görüntülerini internetteki herkes görüyoda askerimiz göremiyoR! terör kahramanı 43 general hapse tıkılıyor.....LÜTFEN BU YAZIMI SİLMEYİN....

ömercim o dediğin heronları israil ilk önce izliyor okeyler ise senin subayların izliyor!!!!!!anlayacağımız dille o hain devlet bu görüntüleri bizim izlememizi engelliyor şehit şehit oluyor ondan sonra internete koyuyo medyada da stv-atv-kanal7-taraf-ZAMAN gibi ermeni islamiyetle alakası olmayan satılmış gupulara servis ediyor sen vede senin gibi iyi kalpli vatandaşlarımızın subayını hain gibi görüp askerinden subayından nefret etmesi sağlanıyor yani bir taşla 8-10 kuş birden vuruyorlar!!!!ayrıca ben diyarbakırda askerlik yaptım mühimmat yüklü araçları asker arayamıyor arattırmıyor hükümet 9 yıldır o itler de gidip askerimizi şehit ediyorlar!!!!bunun bu hallerde olmasının tek sebebi şu an tepemizdeki zihniyet!!!!hükümet adam ise kuzey ırak a ordumuzu yollasa ya!!!!!ama barzanisi kızar talabanisi kızar!!!!!kadir topbaş artvine geldiğinde mitinginde ne dedi biliyormusun ''''ben hayatımda bir tek insanı örnek aldım hayatını okudum begesellerini izledim mükemmel kişilik kendisi sayın barak obamadır!!!!!işte artvinliye neyse 10 dk boyunca obamayı öve öve bitiremedi......şimdi anlıyormuyuz neden heronların görüntülerini internetteki herkes görüyoda askerimiz göremiyoR! terör kahramanı 43 general hapse tıkılıyor.....LÜTFEN BU YAZIMI SİLMEYİN....

Ağzına sağlık Gökhan.

http://www.vindir.net/sehitlere-hakaretten-yargilanan-ilk-basbakan-4220.html

sadece sana özel yaz sayın hocam sıkıntı yok

Bence heron vs vs onları kullanamasak bile değişik yöntemler çözümler hep var.
Geniş çaplı arazi taramasına çıkan birliklerin yanında neden zırhlı araç olmaz hadi onu her yerde kullanamazsınız neden helikopter olmaz?
Büyük başlar ve TSK hepimizden iyi,tahmin edemeyeceğimiz kadar askeri bilgiye sahip ama sadece asker yollayarak terörist leşi ele geçirmek zor.
Açık arazide elinizde silah varken birini saklanıp vurmak kolay ama aynı olayı helikopterli arazi aramalarında askerimize karşı yapacak kaç insan var olsa dahi kaç şehit verilir?
Ama biz elimizde 10 cobra varsa 13 şehitten sonra yolluyoruz ama 10 cobranın 2 3 tanesini arazi taramasında kullansak kaç şehit yada yaralı olur?

Ama bi 30 ağustos töreni olur Türkiye'de yerde uçak,helikopter kullanılmayan zırhlı araç kalmıyor gösteri ile vatandaşa güç gösteriyorlar asıl güç kullanılabilir olanıdır.Ben ne yapayım binlerce şehitten sonra kullanılan helikopteri vs.
Söylenecek çok şey var hemde çok...:mad:

xx

serhatcım bu dediklerini duymasınlar ergenekondan tıkarlar içeri....teröristi öldürmek yasak!!!!% 50 bunu istedi....

% 50 ayrıca şunlara da onay vermiş oldu:

- Canı isteyen bir coni (abd li subay) Türk askerinin kafasına çuval geçirip itibarını iki paralık edebilir.
- Önce 8 askerimiz dağdaki itler tarafından kaçırılır sonra bu askerler meclisteki itler tarafından geri alınır. Pek muhterem büyüklerimiz
çıkıp bu konuda bir çift laf etmeyebilir.
- Bölücü şerefsizler devlete has...tir çekerken bunlar duymazlıktan gelinip sineye çekilebilir.
- Gerekirse bölücübaşı şerefsiziyle masaya oturup pazarlık yapılabilir.
- Askerlik yangelip yatmak olarak görülebilir.
- Askerimize kurşun sıkan itler haburdan girerken davul zurnayla karşılanabilir. Sonrasında da şu açıklamayı yapabilir: '' Biz buraya önderimizin (!) çağrısıyla geldik.''
- Yine bu şerefsizler için alel acele mahkemeler kurulup oracıkta salıverilebilir.
- Bölücübaşının doğum gününde, binlerce o..... ç..... doğduğu evin bahçesindeki toprağı öpüp, posterini ve pkk çaputlaranı açarak ''biji serok apo'' sloganı atarken benim emniyet güçlerim talimat almadıkları için olayı film seyreder gibi seyredebilir. Ama birkaç üniversite adayı öğrenci sınavlardaki şifreyi protesto ederken gelen talimatlarla tekme tokat dövülebilir.
- Milyonlarca şehidimizin kanından rengini alan bayrağımız gönderlerden indirilip yakılabilir.
- Atatürk heykelinin üstüne pkknın çaputu geçirilebilir.
- bilir...bilir... bilir...

Umarım forum kurallarına aykırı bir mesaj olmamıştır.

% 50 ayrıca şunlara da onay vermiş oldu:

- Canı isteyen bir coni (abd li subay) Türk askerinin kafasına çuval geçirip itibarını iki paralık edebilir.
- Önce 8 askerimiz dağdaki itler tarafından kaçırılır sonra bu askerler meclisteki itler tarafından geri alınır. Pek muhterem büyüklerimiz
çıkıp bu konuda bir çift laf etmeyebilir.
- Bölücü şerefsizler devlete has...tir çekerken bunlar duymazlıktan gelinip sineye çekilebilir.
- Gerekirse bölücübaşı şerefsiziyle masaya oturup pazarlık yapılabilir.
- Askerlik yangelip yatmak olarak görülebilir.
- Askerimize kurşun sıkan itler haburdan girerken davul zurnayla karşılanabilir. Sonrasında da şu açıklamayı yapabilir: '' Biz buraya önderimizin (!) çağrısıyla geldik.''
- Yine bu şerefsizler için alel acele mahkemeler kurulup oracıkta salıverilebilir.
- Bölücübaşının doğum gününde, binlerce o..... ç..... doğduğu evin bahçesindeki toprağı öpüp, posterini ve pkk çaputlaranı açarak ''biji serok apo'' sloganı atarken benim emniyet güçlerim talimat almadıkları için olayı film seyreder gibi seyredebilir. Ama birkaç üniversite adayı öğrenci sınavlardaki şifreyi protesto ederken gelen talimatlarla tekme tokat dövülebilir.
- Milyonlarca şehidimizin kanından rengini alan bayrağımız gönderlerden indirilip yakılabilir.
- Atatürk heykelinin üstüne pkknın çaputu geçirilebilir.
- bilir...bilir... bilir...

Umarım forum kurallarına aykırı bir mesaj olmamıştır.

eline ağzına sağlık..demek hepsi biribirinin aynı sadece biz kendimizi kasıyoruz ve klavye başında sıkıntı yapıyoruz

Geri
Üst Alt