Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Diyarbakır'da 13 Şehit !!!

Artk yeter birileri dur desin...
Allah hepsine rahmet eylesin...:(

Söylenecek çok şey var ama kelimeler çıkmıyor dilimden. Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın. Bu olayları yapanlardan çok, yapmalarına izin verenler suçludur. Bu mahluklara verilen tavizler şanlı tarihimizde Fransız kapitülasyonlarından sonra verilen en büyük tavizdir. Hala doymadılar. Benim dayımda şehit oldu bu vatan uğruna, en ufak bir hakkım varsa bu memlekette ŞEHİDİMİ HELAL ETMİYORUM SİZE.

Demokratik özerlik istıyorlarmış şimdide bak sen şunlara neyinize güvenıyorsunuz siz ?
Tamam sözde başkentiniz diyarbakırdan öteye çin seddi çekelim.. BU tarafa giriş yasak başını çıkaranın başını koparalım
amaaaa sizden olan ama burda aramızda yaşayanlarda o tarafa geçecek bir tane bile kalmayacak..

Ozaman nolur ? ben size sıralayım nolur
1- Açlıktan nefesiniz kokar ( iş üretmek gibi yeteneğiniz yok )
2- Hastalıktan kırılırsınız ( aranızda kaç tane doktor hemşire ebe var )
3- Çalıp çırpacak bişey bulamazsınız ( bütün hırsızlıkları siz yaptığınızdan komşularınızda tedbirli olur )
4- Gasp edecek adam bulamazsınız ( üzerinde delikli kuruş olmaz )
5- Tecavüzü birbirine edersiniz ( bulabilirseniz )
6- 24 saat geçmeden pişmanlıktan yalvarmaya başlarsınız..

aramızda yaşayanların o tarafa geçeceklerine inanıyor musun gerçekten? kaçak elektrik,su,ev,yakıt olmadan...açlıktan ölürler dediğin gibi..ya hayatlarında ne zaman devletleri oldu ki..ne zaman kendilerini yönetebildiler ki?

söyleyecek birşey bulamıyorum off çekmek yetmiyor küfür etmek faydasız :kizgin:. kurban olduğum Osmanlı Devleti tekrar var olsan da şu dünya türkün gücünü yeniden görse o zaman kaçacak delik arardı bu domuzcuklar

Yıllardır küfrediyoruz bu şerefsizlere!!! şerefsize şerefsiz desen ne olur ki? rahatsız olur mu sizce? artık birşey dediğim yok rezilliklerinin gereğini yapıyorlar çünki...

Burda mevzu BİZ olmalıyız... Neden Türk ordusunun elinde hertürlü görüntüleme izleme takip teçhizatı varken, benim askerim gündüz gözüne şehit oluyor? Yada şöyle soralım, henüz acısı gerçmemiş bir karakol baskını oldu bu kış, heronun aldığı görüntüler internete düşüp heron askerlerimizin tek tek şehit edildiğini kaydederken, ordumun jetleri neredeydi? Heron kaçan şerefsizleri kmlerce takip ederken, ordumun jetleri, bordo berelileri nerdeydi? ...

Heronları izleyen subay nasıl dayandı bu yürek acısına ki, hiçbir yardım gitmedi... Her ne kadar kendimizi Avrupa'dan saysakta, burası ortadoğunun başkenti malesef, isviçre gibi huzurlu sakin günlerimizin olacağını beklemek hayal... üzerimizden oynanan oyunların pislikleri bunlar...

içimiz dolu ama ne desek rahatlayacağımızı sanmıyorum, yüreğine acı düşen ailelerimizi hiç düşünmek bile istemiyorum...

Davulla zurnayla karşılatıp 5 dakikada serbest bırakıldılar şu güne bak resmen son on senede ilk kuruldukları tarihlere döndük hergğün şehit yeter artık dur desinler yada izin versinler asker kökünü kurutsun

bılıyorum sılınecek ama SOYUNUZUN SOPUNUZUN ... ... sizin şerefsiz ler insan yerine koyuluyorsunuz ayrımcılık yapılmadan secılme hakkı verılıyor sıze karaktersız mıllet hala ne ıstıyorsunuz

Allah topuna en büyük belayı bu dünyada versin inşallah..
Şehitlerimizin mekanı cennet olsun, geri de kalanlarına da Allah sabır versin inşallah..

aramızda yaşayanların o tarafa geçeceklerine inanıyor musun gerçekten? kaçak elektrik,su,ev,yakıt olmadan...açlıktan ölürler dediğin gibi..ya hayatlarında ne zaman devletleri oldu ki..ne zaman kendilerini yönetebildiler ki?

Hiç geçerlermi harun abi gebertsen yine gitmezler biz pkk lı değiliz derler ama seçimde oy verirler
dağdaki kardeşlerimiz derler devletin herseyine zarar verirler düşünüyorumda dünyada bunlar kadar
Nankör adi karaktersiz şerefsiz bir millet daha varmı diye ? Hayvanlar bile daha asil.. bunların cehennemde bile yeri yoktur..

Geri
Üst Alt