Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dijital klima problemi ?

Yokya niye dalga geçeyim. tertemiz araba. ama bildiğim kadarıyla 3.5 yay toledoda bişey farkettirmiyor diye biliyorum. boşuna para verme alırsan 5 cm al bence. ilerde mat beyaza kaplarsın birde 10 numara olur. cupra r ön tampon ise ön görünümü çok değiştiriyor. tavsiye ederim.

5cm de sıkıntı yaratır diye korkuyorum.ist.da 4kişi bindik tümsekte gacır gucur.5cm ile alt takımı bırakırdım heralde.bide spor amortisör lazım diye bi söylenti var.bende korkumdan ne kdr inse kardır diyip 3.5 düşündüm ama uygulanmış bi tane görmek lazım tabi.cupra r pahalı diye duydum ama bi bakim hemen

5cm de sıkıntı yaratır diye korkuyorum.ist.da 4kişi bindik tümsekte gacır gucur.5cm ile alt takımı bırakırdım heralde.bide spor amortisör lazım diye bi söylenti var.bende korkumdan ne kdr inse kardır diyip 3.5 düşündüm ama uygulanmış bi tane görmek lazım tabi.cupra r pahalı diye duydum ama bi bakim hemen

geçenlerde çıkma bir cupra r tamponu vardı sahibinden.com da. 600 tl yazıyordu. satılmış ama.

istanbulda yaptırdı fakat neresi bilmiyorum. sadece spoiler değil arka tampon, ön tampon, maşbiyel ve spoiler takım olarak yaptırmış.

Arkadaslar bişey sorucam bende leon signo var 2001 aracın klima komprosörü bosuldu bana yardımcı olablrmsnz nerden bulabilirim???

istanbulda çıkmacılara bakarsanız ellerinde yüksek ihtimalle vardır.

Merhaba, ben karşılaştım, içini kurutmak için arabanın ahtopot diye bir cihaza bağlayınca yani iç dış yıkamadan sonra oldu, biraz kullanınnca geçti. O yüzden her yıkamacıya vermeyin, fırçayla tozunu alıyor benim yıkamacım. Bir öneri ; ne kadar faydalı oluyor bilmiyorum bende olmuştu, iç aydınlatma ayarını en yükseğe çıkarın. Umarım hallolur.

Geri
Üst Alt