Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dijital klima problemi ?

serkan abi üzülerek söylüyorum bende geçmiş olsun:) ona para sıkışmış anlaşılan.... bu arada kullanımını engellemez sen sorun yaşamıyorsan hiç elleme boşa o kadar para verme abi

jantlarıda görelim üye otomobillerine bi konu aç abi

serkan abi üzülerek söylüyorum bende geçmiş olsun:) ona para sıkışmış anlaşılan.... bu arada kullanımını engellemez sen sorun yaşamıyorsan hiç elleme boşa o kadar para verme abi

jantlarıda görelim üye otomobillerine bi konu aç abi

kardeşim klima normal işlevine devam ediyor ama konsolu güzel görünmesinin en büyük sebebide o klima :) tamda climatronic kodlarını falanda bulmuşken aksilik işte bakıcaz artık bi ara alırım.fotoları bugün yollamaya çalışıcam.teşekkür ederim

8231.jpg

8262.jpg

8273.jpg

8298.jpg

8310.jpg

8323.jpg

fotolar arabayı yıkama sonrası çekmiştim. çok iyi değiller. :) :)

offf.maşallah.o arka tampon falan ne öyle..kaşlar falanda süper.modifiyete göre jant sönük kalmış.bu araç daha iyisini hak ediyor;) bnm jantlar bunda olsa fena dururdu walla.atıcam bugün foto.400mil.a mat siyah kaplayan yer buldum.kaşları falan nerden buldun mehmet?

site sponsorumuz var biliyorsun Mehmet Gazihan. bu toledo onundu. benim cuprayla takasladık. body kit o yaptırmış istanbulda. ben sadece servisten orjinal ön tampon ızgaralarını ve tampon lipini getirttim. araba aldığımda böyleydi. :) jantlar orjinal enkei 17" olmasına rağmen arabada küçük duruyor. şöyle 18" advan istiyorum. bu enkeileri satınca alıcam. senin toledoyuda merak ettim şimdi :) kaşları ise fiberciler yapıyor.

seninkinin yanında merak edilcek bişi yok gerçi alalı 20gün oldu daha yeni başladık :p

yüksekliğiyle dalga geçme,yayı halledicem.ama 3.5 yeter diyorum.5 i zorlamıcam

Yokya niye dalga geçeyim. tertemiz araba. ama bildiğim kadarıyla 3.5 yay toledoda bişey farkettirmiyor diye biliyorum. boşuna para verme alırsan 5 cm al bence. ilerde mat beyaza kaplarsın birde 10 numara olur. cupra r ön tampon ise ön görünümü çok değiştiriyor. tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt