Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Dijital klima problemi ?

Konu, 'Toledo' kısmında nightwish1903 tarafından paylaşıldı.

1. nightwish1903

nightwish1903 SCW Üyesi

140
    10
    18
    destur dedik aracı aldım kliması kaydı :)iç dış bakım yaptırdım.aracı teslim aldığımda klima karakterlerinin bazıları kayıp ve rakamlar tam okunmuyor.1-2gün bekleyince geçer dedim nemdendir dedim ama hala düzelmedi.bu sorunla karşılaşan başka toledocu varmı? varsa nasıl çözdü ?şimdiden teşekkürler

2. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    klima ekranın kenarında bir yerde siyahlık birikti mi?

3. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Muhtemelen ekrana sıvı kaçtı, geçmiş olsun.

4. nightwish1903

nightwish1903 SCW Üyesi

140
    10
    18
    siyahlık yok mehmet.rakamların bazı parçaları çıkmıyor .mesela 8 yazıyoken 6 gibi görünüyor :s

5. nightwish1903

nightwish1903 SCW Üyesi

140
    10
    18
    sağol kamikaze

6. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    biliyorsundur bu klima ekranları mürekkep gibi bişeyle çalışıyor. benim toledoda bahsettiğim olay vardı. bir kenarında siyahlık birikmişti. o yüzden ekranda yazılar gözükmüyordu. senin durum sanırım farklı. arkasındaki soketleri bir kontrol et bence. eğer olmazsa bozulmuştur büyük ihtimalle. maalesef tamir de edilemiyor. Türkiyede çıkmacılardan bakmak lazım ama pek bulunmuyor. servis fiyatı çok uçuk bir rakamdı. ben ebay den çıkma buldum gayet temizdi. sorunsuz kullanıyorum şimdi.

7. nightwish1903

nightwish1903 SCW Üyesi

140
    10
    18
    evet mehmet nazar değdirdin bugün itibariyle sol kenarında mürekkep birikmeside oldu durup dururken :) ekran bulucaz yani başka çare yok.jant alcamız para ekrana gidicek desene :(

8. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    işin kötü tarafı sadece ekran değişmiyor. :) maalesef komple djital klimayı alıyorsun. geçmiş olsun serkan. ebay den başla aramaya bence.

9. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
  10. nightwish1903

nightwish1903 SCW Üyesi

140
    10
    18
    :( saağol mehmet ama bu gavur sitesinden bişi almayı beceremem ben muhtemelen :) link için sağol başka çare yok gibi.jantıda çaktım bu arada.atarım fotoları

Sayfayı Paylaş