Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Defne Joj Foster Evinde Ölü Bulundu :((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
berbat bi ölüm ya
allah rahmet eylesin :(

Allah rahmet eylesin bıcır bıcır çok renkli bir insandı..ben en çok cocuğuna üzüldüm:(

yalnız haber her an güncelleniyor her seferinde farklı şeyler yazıyor ne iş anlayamadım :confused:

evt son dakika
şu an ölüm sebebi hala kesinlik kazanmamış durumda dediler resmi olmayan açıklamalara göre
dün akşam arkadaşları ile biraz demlendiği daha sonra eve geldikleri..evde midesinin bulanmaya başladığı ve banyoya gidip elini yüzünü yıkadığı ve sonra tekrar fanaşlaştığı ambulansın çağrıldığı ama ambulans gelene kadar hayatını kaybettiği..
astımının olduğu kalp krizi geçirmiş olabileceği hakkında bilgiler var..
ancak şu da var..
o daireye olay yeri inceleme polisleri de gelmiş..yani..cinayet araştırması da yapılıyor..

çok entrikalı gizemli bir ölüm ya :( hayır anlamadığım evli barklı kadın gece 3 lere kadar eğleniyor alkol alıyor sonra bir erkek arkadaşının evine gidiyor :confused:

gecede ambulans sesı duymadım sabah annem yan sokakta oldugunu soyleyınce saka yapıyor sanmıstım

allah rahmet eylesın

arkadaşın erkek olduğuna dair bir bilgi yok..
ki bizi ilgilerndiren bir konu değil..
o artık yok günahı ve SEVABI ile artık gideceğe yere gitti
ölünün arkasından konuşmak olmaz..
hoş burda çok güzel program yapan küçük büyük sempatisi ile herkesin beğenisini kazanmış birinin ani ölümünün sebebi araştırılıyor..
i

arkadaşın erkek olduğuna dair bir bilgi yok..
ki bizi ilgilerndiren bir konu değil..
o artık yok günahı ve SEVABI ile artık gideceğe yere gitti
ölünün arkasından konuşmak olmaz..
hoş burda çok güzel program yapan küçük büyük sempatisi ile herkesin beğenisini kazanmış birinin ani ölümünün sebebi araştırılıyor..
i

Arkadaşının adı Altan abi. gerçi doğru söylüyorsun arkasından konuşmamak lazım

Allah rahmet eylesin.Alkol ve ilaç aynı anda kullanıldığı zaman çok tehlikeli oluyor.Dayımın oğluda daha 20 yaşında içki içtikten sonra ağrı kesici aldığı için aynı sebepten hayatını kaybetmişti.Yakınlarına sabır diliyorum.

xx

yazık yeni de bebeği olmuştu..allah rahmet eylesin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt