Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Defne Joj Foster Evinde Ölü Bulundu :((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayat gerçekten çok boş. 33 yaşında birinin hayatını kaybetmesi çok kötü ve geriye kalanlar için çok zor hele ki 1 yaşındaki çocuğu için... Gerçekten çok üzüldüm.. Geride kalanlara Allah sabır versin. Toprağı bol olsun

Allah Rahmet Eylesin Gerçekten Neşeli ve Hayat Dolu Bir İnsandı Toprağı Bol Olsun....

inanmıyorum ya..ne alaka çok eğlenceli bi hatundu.. :( :(
Allah rahmet eylesin..

çok üzüldüm cidden..toprağı bol mekanı cennet olsun

Bu kadar hayat dolu;sevecen ve hareketli bir insanın bu kadar erken ölmesi çok acı;hele ki çok küçük bir bebeği varken...ÇOk üzüldüm;şok oldum...Allah rahmet eylesin...:(

çok üzücü gerçekten bende çok seviyodum çok neşeliydi.. olan gene geride kalan 3 yaşındaki çoçuguna oldu 36 yaşındaymştı haberlerde söylediler daha kendide bayaa gençken allah rahmet eylesin.. :(

çok üzücü gerçekten bende çok seviyodum çok neşeliydi.. olan gene geride kalan 3 yaşındaki çoçuguna oldu 36 yaşındaymştı haberlerde söylediler daha kendide bayaa gençken allah rahmet eylesin.. :(

Sinan;kendisi 79 doğumluymuş;çocuğu da haziran 2009...

Hayat çok kısa;değmez ağlamaya diye boşuna dememişler...Her anın tadını çıkarmak gerek sevdiklerimizle beraber...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt