Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Defne Joj Foster Evinde Ölü Bulundu :((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Allah rahmet eylesin. Astım krizi deniyor ama çantasında astım ilaçları bulunmuş, aklıma ilk gelen fazla doz uyuşturucu .

aekadaslar tamam ölmüş ölünün arkasından konusulmaz ama burda buyuk bir detay var !!! evlı ve cocugun olan bır bayan sın bar a gıdıyorsun yanında esın yok gece alkollu bır sekılde bır adamın evınde kalıyorsun !!! bazı enteresan durumlar sezıyor herkes

aekadaslar tamam ölmüş ölünün arkasından konusulmaz ama burda buyuk bir detay var !!! evlı ve cocugun olan bır bayan sın bar a gıdıyorsun yanında esın yok gece alkollu bır sekılde bır adamın evınde kalıyorsun !!! bazı enteresan durumlar sezıyor herkes

gene gerçekçi bır yaklaşım bende severdım kendısını allah rahmet etsın deyıp kapatmak gerekır dedıklerınde haklıssın kıvanc tesekuredrım:eek:key:

Baya csi ajanı var aramızda galiba :confused:

Allah rahmet eylesin, toprağı bol olsun.

arkadaşlar 36 yaşındaymış defne..seba tümerle yaptığı programda seba kaç yaşındasın dediğinde gülerek onun gülüşünü biliyorsunuz cevap veriyor 36 diye..seba aa bende 40 diyor..
kendi ağzıyla söylediği bir 36 var

Yazılanlardan anlaşılıyor kardeşim...

Neyin peşindesiniz anlamadım ki? Neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz? Kız ölmüş gitmiş. Bu söylediğiniz şeylerin kime ne faydası var. Bişey biliyorsan git olay yeri incelemeyle paylaş. Boşuna otopsi yapmasınlar o zaman.

Varol Abi dedi 2sayfa önce ölünün arkasından konuşulmaz diye hala yok uyuşturucu almış, yok barlarda gezmiş, sizene yahu.

Varol Abi dedi 2sayfa önce ölünün arkasından konuşulmaz diye hala yok uyuşturucu almış, yok barlarda gezmiş, sizene yahu.

Kur'an ' da bize Müminlerin kusurlarını örtmemiz buyurulmuş. Fakat uyuşturucu sonucu bi ölüm varsa bu paylaşılıp ibret alınması gerekir diye düşünüyorum, başka canlar yanmasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt