Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Tampon..

Nerde, bu arkadaşın mekanı nasıl irtibata geçicez, forumlardan maltepede olduğunu hatırlıorum ama, ben KARS'ta Görevdeyim bu işlemler için hazırlanıp ona göre gelmem lazım..

Ben kaskodsn degistirdim ama sadece farlar beyinleriyle beraber 4bin tl civari olmali onun fiyatlarini servise sormani tavsiye ederim

Nerde, bu arkadaşın mekanı nasıl irtibata geçicez, forumlardan maltepede olduğunu hatırlıorum ama, ben KARS'ta Görevdeyim bu işlemler için hazırlanıp ona göre gelmem lazım..

malzemeleri her sekilde servisten alman lazim abi :)

Ben kaskodsn degistirdim ama sadece farlar beyinleriyle beraber 4bin tl civari olmali onun fiyatlarini servise sormani tavsiye ederim

Baba Nabtın.. 4 Bin tl mi.. üstüne 10 daha koysam arabayı Cupra yaparım diye düşündüm şu an...

Makyajli kasada servis fiyati mercekli bixenon far beyinleri dahil 5bin deniyordu

Sadece farlari alip d1s ampullerle ayni sistem kuruluuyor

Arabayı FULL kasko yaptırıp duvara gömesim geldi şu an.. :(

selçuk ben makyajsız tampon buldum konuda açmısdım bak istersen uyarsa sanada ayarlayayım

makyajlı kasayı makyajsıza benzetmek biraz zor ve maliyetli.
ya makyajlı kasa Cupra tampon takacaksın yada uğraşacaksın baya
yada tampondan vazgeçip sadece far-jant-yay kombinasyonuna gireceksin :)

İşte formül :)

Kaskoyada simdiden cupra tampon ve far eklet :)

selçuk ben makyajsız tampon buldum konuda açmısdım bak istersen uyarsa sanada ayarlayayım

Yalçın senin söylediğin rakam sadece tampon içinse, bence pahalı çünkü biraz önce seat aryadan sıfırını sordum 850 dedi aykut bey..
üstelik bizim bu iş bayağı bi maliyetli olacağa benziyor..
Cupra (makyajsız) Tampon:850 TL
Merceksiz makyajsız kasa farlar çifti :750 TL(soketleriyle birlikte)
bizim sis farlarımızda uymuyormuş buna oda: 450 TL
Armalı panjur :240 TL
arka tamponda bi sıkıntı yok direk: 850 TL
İşçilik + Boyama da: 450 - 500 Tl gibi tutar dedi
Bu söylediği rakamlarda üç aşşağı beş yukarıymış değişebilirmiş..

Geri
Üst Alt