Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Cupra Tampon..

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Çöllü tarafından paylaşıldı.

1. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Merhabalar; Siteden Alıntı yaparak ekledimaraç sahibi arkadaşlar kusura bakmasın..
    Aşağıdaki fotoğraflarda gördüğünüz araçlardaki ön ve arka cupra tamponunu nerden, ne şekilde temin edebiliriz, bu tamponun adı tam olarak nedir, gördüğüm kadarıyla hem 2009 öncesi hemde 2010 makyajlı kasaya takılabiliyor bu konuda özellikle taktıran arkadaşlardan bilgi istiyorum, Taktırılan yer ve maliyet konusunda bilgilendirirseniz sevinirim... şimdiden teşekkürler paylaştığınız bilgiler için..

Eki Görüntüle 3382 Eki Görüntüle 3383

2. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    makyajlı kasaya bu tamponu takmak için ön panjur ve farlarıda değiştirmen gerek makyajsızın tamponu bu

3. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    Makyajsiz cupra tampondur bunlar makyajli kasaya olmaz far izgara degismek zorunda

4. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Değiştiririz ZGR, eğer değiştirince uyacaksa..
    Senin arabada makyajlı gördüğüm kadarıyla sen nasıl yaptın?

5. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    Ben iste farlari izgarayi tamponu degistirdim bu kadar sorunsuz direkt oluyor :)

6. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    Fotolardaki araçlardan biri benim :) Bunlar makyajsız kasa Cupra tamponları.
    aracınız makyajlıysa bu konuyu ZGR ( özgür) ile görüşmenizi tavsiye ederim.
    Servislerden temin edebilirsiniz. Dışarıda ikinci el satan bulmanız biraz zor.

7. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    Fakat makyajli kasayla makyajsiz kasada far soketleri farkli onlarda degiscek

8. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Baba nerde nasıl yaptırdın bu konuda biraz bilgi versen.. Umrumda değil walla masrafı bu tampon olsun arabaya binmiycem yanında yatıcam.. ;)
    Ayrıca şunlarıda öğrenmek istiyorum, ızgarayı boyattınmı yoksa folyomu kaplı ve farların Cupra mercekli far değil gördüğüm kadarıyla bunu alırken böyle almamanın bi sebebi varmı sana zahmet bu konuda biraz aydınlat beni ;)

9. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    İzgara cupra izgaradur orjinalinin etrafi siyahtir
    Farlarimda cupra fari onlarsa orjinal

Servisten temin edip uygulamasini dursun (genius ) yapti :)

10. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Dostum Ne kadara mal oldu peki bu işlemlerin hepsi..

Sayfayı Paylaş