Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Tampon..

Yalçın senin söylediğin rakam sadece tampon içinse, bence pahalı çünkü biraz önce seat aryadan sıfırını sordum 850 dedi aykut bey..
üstelik bizim bu iş bayağı bi maliyetli olacağa benziyor..
Cupra (makyajsız) Tampon:850 TL
Merceksiz makyajsız kasa farlar çifti :750 TL(soketleriyle birlikte)
bizim sis farlarımızda uymuyormuş buna oda: 450 TL
Armalı panjur :240 TL
arka tamponda bi sıkıntı yok direk: 850 TL
İşçilik + Boyama da: 450 - 500 Tl gibi tutar dedi
Bu söylediği rakamlarda üç aşşağı beş yukarıymış değişebilirmiş..
benim aldığım fiyat sis far panjuru ve orta panjur dahil arma panjur haric fiyatıydı

Yalçın senin söylediğin rakam sadece tampon içinse, bence pahalı çünkü biraz önce seat aryadan sıfırını sordum 850 dedi aykut bey..
üstelik bizim bu iş bayağı bi maliyetli olacağa benziyor..
Cupra (makyajsız) Tampon:850 TL
Merceksiz makyajsız kasa farlar çifti :750 TL(soketleriyle birlikte)
bizim sis farlarımızda uymuyormuş buna oda: 450 TL
Armalı panjur :240 TL
arka tamponda bi sıkıntı yok direk: 850 TL
İşçilik + Boyama da: 450 - 500 Tl gibi tutar dedi
Bu söylediği rakamlarda üç aşşağı beş yukarıymış değişebilirmiş..

4000 lira ayir kenara bunun ayrica d1s d2s olaylari var

cupra far ve tampon yazdır kaskoya duvara gömeceksen yoksa yine orjinalleri verir durup dururken arabasız kalırsın:)

yalçın sana zahmet bi daha tam olarak yazarmısın senin dediğin 900 neleri kapsıyor..
cupra tampon ve sislerin bulunduğu ızgara ortadaki geniş ızgara fiyata dahildi sisler benim araç için aynı yenisini almana gerek yok dediler. S logosu olan panjur fiyata dahil değildi orjinalini kullanırsın dediler. fiyatı 900 tl

makyajlı kasayı makyajsıza benzetmek biraz zor ve maliyetli.
ya makyajlı kasa Cupra tampon takacaksın yada uğraşacaksın baya
yada tampondan vazgeçip sadece far-jant-yay kombinasyonuna gireceksin :)
Makyajlı kasa cupra tamponu yoğurda cacık olmaz, nabalım biraz sabredip bekleyerek emelimize ulaşmaya çalışıcaz, jant lastik yay konusunda, çokda şikayetçi sayılmam ben ama makyajsız cupra tamponu bu arabaya dehşet gidio ZNG nin arabayı sahibinden de inceledim birazzz mükemmel olmuş.. Ben bu kadar masraflı olacağını düşünmemiştim ama n'apalım biraz para atmak lazım kenara arbanın borcu bitsin bir.. sonra bakıcaz..

Makyajlı kasa cupra tamponu yoğurda cacık olmaz, nabalım biraz sabredip bekleyerek emelimize ulaşmaya çalışıcaz, jant lastik yay konusunda, çokda şikayetçi sayılmam ben ama makyajsız cupra tamponu bu arabaya dehşet gidio ZNG nin arabayı sahibinden de inceledim birazzz mükemmel olmuş.. Ben bu kadar masraflı olacağını düşünmemiştim ama n'apalım biraz para atmak lazım kenara arbanın borcu bitsin bir.. sonra bakıcaz..
doğru diyosun makyajlı kasa cuprada zaten komposto:cool:madem beğenmiyordun makyazsız kasa leon alabilir ve az maliyetle cupra tampon takabilirdin..
aero kit düşünebilirsin ayrıca

doğru diyosun makyajlı kasa cuprada zaten komposto:cool:madem beğenmiyordun makyazsız kasa leon alabilir ve az maliyetle cupra tampon takabilirdin..
aero kit düşünebilirsin ayrıca

Erkan baba sana bişi diyim eminim scwcilerin %90ı da bunu böyle düşünüodur, o iki arabanın makyajlı ve makyajsız kasaların ortası bi araba olsa yok satar, örneğin makyajlı kasada ön konsol, direksiyon ve arka bagaj grubundaki değişiklik süper, fakat ön tampon değişikliğinden ben hiç memnun değilim örneğin... Bide şöle bişi var bizim arabalarımızda sensör paketi makyajsız kasada standart sunulurken bizde opsiyonel oldu.. Yeni yenidir deyip makyajlı kasa aldık fakat benim aklım hala daha makyajsız "Sport Up" ta kaldı bulabilseydimde onu alırdım. Uzun sözün kısası bazı yenilikler konuldu arabaya ama daha fazlasını eksilttiler arabadan..

olsun Selçuk yeni yenidir bence her zaman..bana kalırsa arkaya cupra tampon tak,ön tarafada cupra lipi yaptır çok güzel oluyor:eek:key:

olsun Selçuk yeni yenidir bence her zaman..bana kalırsa arkaya cupra tampon tak,ön tarafada cupra lipi yaptır çok güzel oluyor:eek:key:

Yok abi yha, Benim kafa Makyajsız Cupra tamponda kaldı, Nasip olursa yaza yda önümüzdeki kışa takıcam onu.. yada onu yaptırmazsan kolçak + DVD, navigasyon cihazı taktırıcam.. tabi bunların hepsi parayla oluyo, sıkı bi tasarruf planıu yapmam lazım.. :)

Geri
Üst Alt