Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba ile uzun yol...

aynen öyle ben bir basarım marşa giderim hiç dinlenmem ama çok rahat araba 10 senedir kullanıyorum çok memnunum
haklısın kardeşim leon olsaydı yüzlerce yorum yağardı buraya ama cordoba olunca işler değişiyo ne yapalım ama şuda bi gerçek cordoba her yola uyar yeri gelir çok iyi bir aile arabası olur yeri gelir iyi bir modifiyeyle spor araba olur..

maşallah kardeşim 10 yildir kullaniyosun iyi bir cordobaci olmuşsun sen ben daha 1 yili yeni doldur ama çok memnunum hem yakit hemde performans olarak.
selam hacım
yahu senın cordobanın klima soğutması nasıl yeni polen filtresi değiştirdim gaz full ama sankı aşırı sogutmuyor üşütmüyor havalar mı sıcak ondan mıdır öle uyuz oldum..ne dersin ?

selam hacım
yahu senın cordobanın klima soğutması nasıl yeni polen filtresi değiştirdim gaz full ama sankı aşırı sogutmuyor üşütmüyor havalar mı sıcak ondan mıdır öle uyuz oldum..ne dersin ?

benim klima çok iyi hocam hatta yüksek fan ayarlarında kolay kolay çalıştırmam çünkü karşısında durulmayacak kadar soğuk oluyo bence sen bi baktır klimana cordobaların klima performansı çok iyidir.

benim klima çok iyi hocam hatta yüksek fan ayarlarında kolay kolay çalıştırmam çünkü karşısında durulmayacak kadar soğuk oluyo bence sen bi baktır klimana cordobaların klima performansı çok iyidir.
klima müşürü görevleri nelerdir ne işe yarar

klima müşürü görevleri nelerdir ne işe yarar

Klimadaki gazın basıncını ölçüyor gaz olmadığına karar verirse klima kompresörü devreye girmiyor zaten bu müşür bozulunca kontağı açar açmaz fan devreye giriyor bozulduğunu anlamış oluyoruz bu şekilde .

Klimada gazın bitip bitmediğini nasıl anlıyoruz. Benimkide fazla soğutmaz oldu. Yakında bakıma gireceğim polen filtresi değişecek. Geçen gün söktüm polen filtresini çırpıp geri taktım ama.

Klimadaki gazın basıncını ölçüyor gaz olmadığına karar verirse klima kompresörü devreye girmiyor zaten bu müşür bozulunca kontağı açar açmaz fan devreye giriyor bozulduğunu anlamış oluyoruz bu şekilde .
nasıl yanı hocam kontağı açıp ışıkların sönmesini beklediğimiz zaman mı fan çalışırsa bozuktur,yoksa çalıştırınca mı anlayamadım tam net açıklarmısın bı bakayım kontrol edeyim vallahi.
zaten kontağı basıp çalıştırdıgımız zaman klima yazıları kırmızı aydınlatması gidip geliyor.. normal mi

Klimada gazın bitip bitmediğini nasıl anlıyoruz. Benimkide fazla soğutmaz oldu. Yakında bakıma gireceğim polen filtresi değişecek. Geçen gün söktüm polen filtresini çırpıp geri taktım ama.

hocam klima gazı kolay kolay bitmez eğer borularda bir kaçak yoksa soğutmuyosa klima gazı eksilmiş olabilir ama gaz dolum yaptırmadan önce kaçak kontrolü kesinlikle yaptırın yoksa gaz dolumunun bi anlamı olmaz.

Geri
Üst Alt