Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çok acil bu cuprayı bileniniz varmı pazarlık aşamasındayız

Bu arabayı cumartesi günü Merter Mcdonalds'da gördüm, uzaktan görüntüsü insanın içini cızlatıyor resimdeki görüntüsü hiç kalır. Canlı canlı gördüğünde çok farklı olduğunu anlıyacaksın eğer alırsan. Çok iyi dizayn edilmiş kusursuz gerçekten, fiyat olarak banada biraz fazla geldi ama yinede hayırlı ve uğurlu olsun.

teşekkür ederim onur .dediğin gibi araba resimde olduğundan daha canlı duruyo renk itibariylede daha açık ,duruş itibariylede daha yırtıcı .

hala haber bekliyoruz bakalım :)

melih sevdiğim bi arkadaşım yabancıya gitmedi zok hala görüşüyoruz.
başkentte okuyo oralardada oturuyo .:)

hayırlısıyla arabanın adıma satışı bağlanmıştır.

arabayı almadım ne derece doğrudur bilmiyorum bunu söylemek ama aldım diyorum :D

mevlam herşeyin hayırlısını versin .

şimdiden hayırlı olsun emre güzel duruyor

yarın nasip olursa adıma eniştem satışı alıyo,ben gelemedim istabula ama pazar gelip arabayı alıp ankaraya getircem.

hayırlı olsun emre güzel bir araç bende gördüm farklı olduğunu çok belli ediyor maşallah kazssız belasız

Valla hayırlı olsun Emre on numara bir araç aldın, kem gözlere şiş diyelim :D

Geri
Üst Alt