Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çok acil bu cuprayı bileniniz varmı pazarlık aşamasındayız

abi bende 1.4 tsi kullandım ama leondu çok rahat 6 larda geziyodum şehir içi bakalım dediğim gibi çok binmiyorum 1.3 ararım ama onuda sadece 2.000 km kullandım hiç bişi anlamadım .:)

malesef malum site linki :Seat Ibiza 1.4 TSI Sport Coupe Cupra Model 44.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 112110126

arabamı sattım ve araç arayışına girdim cupra olursa bu olucak başka boş cupralardan vs istemiyorum .

tanıyan gören bilen varmıdır .

şehir içi ortalama sakin kullanımda kaç lt yakar.

kronik sorunları varmıdır .

dsg şanzuman sıkıntı yaşatırmı .
Emrecim bana ulaş konuşalım 0533 4217040

malesef malum site linki :Seat Ibiza 1.4 TSI Sport Coupe Cupra Model 44.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 112110126

arabamı sattım ve araç arayışına girdim cupra olursa bu olucak başka boş cupralardan vs istemiyorum .

tanıyan gören bilen varmıdır .

şehir içi ortalama sakin kullanımda kaç lt yakar.

kronik sorunları varmıdır .

dsg şanzuman sıkıntı yaşatırmı .

emre kardeş cupra almayı düşünüyon ama yakıtı sormuşsun..yakıtı kafana takacaksan niye cupra alacaksın, madem cupra alacaksan bascan abicim.
bu araclar sadece dış görünüşü için alınmaz, kalkcan arkana bakmadan gidiceksin, o zamanda yakacak...
yanlış anlamanı istemem. bu aracı alıpta yakmasın diye sakin kullanmak hoş olmaz. tabiki bu benim düşüncem.

emre kardeş cupra almayı düşünüyon ama yakıtı sormuşsun..yakıtı kafana takacaksan niye cupra alacaksın, madem cupra alacaksan bascan abicim.
bu araclar sadece dış görünüşü için alınmaz, kalkcan arkana bakmadan gidiceksin, o zamanda yakacak...
yanlış anlamanı istemem. bu aracı alıpta yakmasın diye sakin kullanmak hoş olmaz. tabiki bu benim düşüncem.

abi bilmemeni yargılayamam ama bu benim alırsam üçüncü cupram olucak araba alınırken böyle şeyler sorulur sorgulanır.ben roll de yaparım yeri gelir sağdan 70 lede giderim bilinçli olmak lazım .yorum için teşekkürler.

Geri
Üst Alt