Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çok acil bu cuprayı bileniniz varmı pazarlık aşamasındayız

Aracın ilk sahibinin numarasını verebilirim istersen erya dod dan satıldı bir eryada sora bilirsin hayırlısı olsun
teşekkür ederim aracın ilk sahibinin numarasını buldum :)

bi gelişme varmı bende ilan acıcam birazdan
bakalım bi yarınıda beklicem şimdilik bi gelişme yok sen ilanı aç bana bağlı kalma kardeşim

İnş içine siner de alırsın kardeşim güle güle kullan.Yazıları okurken birşey dikkatimi çekti bu yakıt konusunda,senin 3. cupran olucak ya bu diğer cupralarla farkı ne yakıt konusunu sormuşsun ben pek anlamam ondan soruyorum diğerleri leon cupra'ydı sanırım?

teşekkür ederim.
bu cupra 1.4 tsi cupra benim diğer iki aracım 1.9 tdi cupraydı .
yani biri dizel biri benzinli cupra.:)

arkadaş haber vericekti vermedi .bugünde vermezse bende sürekli aramak istemediğimden başka arabaya bakıcam

Serbay a aynen katiliyorum fiyat fazla geldi banada. Aksesuarlara kanipta o kadar para verme derim

Bu araba daha önce(3 ay öncesine kadar) Cengiz diye birisinindi.35-36 yaşlarında.Kendisiyle çok fazla muhabbet etmedim ama Bostancı stage tuningde çoğu zaman karşılaştık.Cengiz abi bu arabaya resmen oğlu gibi bakıyordu.Belki 20 kere karşılaştık birisinde pis görmedim arabayı.Cengiz abideyken Evotech yazılım vardı ama ilanda ecufast yazıyor demekki yazılımı sildirip ecufast yaptırmış.İlanda yazan tüm modifiyeler Cengiz abi tarafından yapıldı.Daha sonra car zone isimli galeride olduğunu görmüştüm.2 gün falan kaldı sonra ilan kaldırıldı.Cengiz abiden sonra 2 el değiştirdi yazılanlara göre.1 defa e5 te denk geldim aracın yürürü çok güzel.Benim bildiklerim bunlar.

Emre yazık edersin parana bu arabayı alarak. Bu arabanın max. değeri 37.000 TL'dir bence.

BU fiyattan daha aşağıya orjinal bocanegra varken dediğin araç alınmaz. Aşağıdaki araç üyelerimizden zaten.

Seat Ibiza 1.4 TSI Sport Coupe Bocanegra Model 42.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Bordo renk - 110818794
abi adamlar standart arabalara bu fiyatları isterken 8-10 bin arası extra olan bi araba neden bu kadar az edicek anlamadım.yıl 2011,km daha düşük ,ağzına kadar dolu üstelik.

Serbay a aynen katiliyorum fiyat fazla geldi banada. Aksesuarlara kanipta o kadar para verme derim
eksesuar dediğiniz benim arabayı standart alıpta zaten yaptırıcağım şeyler ben bi araca standart zaten binmem,bu nedenlede zaten hali hazırda yapılmış olan araç ararım.en mantıklısı bence bu şimdi dediğiniz bocayı alıyım 8 bin harcihim araba 50 bine mi gelsin bana.:D
şunun farkındayım biliyorum bana yardımcı olmak istediğinizi ama dediğim gibi olucaksa bu cupra olsun .
Bu araba daha önce(3 ay öncesine kadar) Cengiz diye birisinindi.35-36 yaşlarında.Kendisiyle çok fazla muhabbet etmedim ama Bostancı stage tuningde çoğu zaman karşılaştık.Cengiz abi bu arabaya resmen oğlu gibi bakıyordu.Belki 20 kere karşılaştık birisinde pis görmedim arabayı.Cengiz abideyken Evotech yazılım vardı ama ilanda ecufast yazıyor demekki yazılımı sildirip ecufast yaptırmış.İlanda yazan tüm modifiyeler Cengiz abi tarafından yapıldı.Daha sonra car zone isimli galeride olduğunu görmüştüm.2 gün falan kaldı sonra ilan kaldırıldı.Cengiz abiden sonra 2 el değiştirdi yazılanlara göre.1 defa e5 te denk geldim aracın yürürü çok güzel.Benim bildiklerim bunlar.
kardeşim çok teşekkür ederim bilgiler için .
arabanın ilk sahibinden şimdisine kadar herşeyi biliyorum .ilk sahibininde dediğin gibi gözü gibi baktığınıda.
arabanın yürürü hakketen çok iyi .zaten methenol harici sanırım en dolularından .
araba görüldüğü gibide denildiği gibide tertemiz .
olursa şimdilik sadece bu araba olsun istiyorum olmazsada cupra diye diretmicem .
ALLAH herşeyin hayırlısını versin .

Geri
Üst Alt