Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Citroen C5 vs Renault Laguna Coupe

Benim arkadaş aynı model aynı motor mercedes aldı o fiyatlarda, sorunsuz kullanıyor.. Çok güzel bi araç ancak , mercedes nedense böyle 35 yaş üstüne hitap ediyo gibi geliyo bana :)

Tabiki C5, ama hidropnöramik süspansiyon olması şartıyla..

arabada zaten o özellik var. hoş olmasada dier tipin suspansyonuda çok iyi. ama laguna coupe çok guzel ben olsam lagunayı alırım nede olsa bir sene sonra para etmeyecek hazır parayı çöpe atıyorsun olmuşken renault olsun. kusura bakmayın ama maalesefki bu böyle. iki arabanında turkiyede ikinci el piyasası çok aşırı zayıf. birde araştırırsanız c5 lerinde coupe cabrio olanları var. 2.5 diesel otomatik.

ikisinden biri için Laguna coupe diyorum..
sıfır olarak o paraya .2.0 140 beygir exeo diyorum..başka kasa olsun dediğin için

onun dışında alternatif çok
merso audi gibi

mercedes kullandık laf yok, tek sıkıntı arkadan çekişli olması zira acayip atıyor arabayı yağmurlu havada bile sıkıntı yaşıyorduk. Alfa ve volvoda iç görüntü sıfır. Az önce renault bayinden geldim TR'ye üretilmiyormuş artık laguna coupe.. O yüzden vazgeçtim gibi birşey. :( Kaldıki C5 bakalım ya nasip..

mercedes kullandık laf yok, tek sıkıntı arkadan çekişli olması zira acayip atıyor arabayı yağmurlu havada bile sıkıntı yaşıyorduk. Alfa ve volvoda iç görüntü sıfır. Az önce renault bayinden geldim TR'ye üretilmiyormuş artık laguna coupe.. O yüzden vazgeçtim gibi birşey. :( Kaldıki C5 bakalım ya nasip..

C5 i düşünürken üç hatta 4defa düşün ve bence fransız dizele girme kardeşim tercih senin tabi.......:eek:key: o paralar bu arabalara verilmez...:eek:key:

bu arabalara 50den fazla vermek bir zaman sonra adamın içine oturur hele hele leondan sonra :cool:

2.eli çok düşüyo çok zarar ettiriyo malesef.....

Geri
Üst Alt