Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Citroen C5 vs Renault Laguna Coupe

serbay insigniadan memnunsun bari onun 130 luk dizelini al. 69 a 0 km :)

C5 i düşünürken üç hatta 4defa düşün ve bence fransız dizele girme kardeşim tercih senin tabi.......:eek:key: o paralar bu arabalara verilmez...:eek:key:

Fransız dizel diye düşünme abi , aynı motoru FORD - VOLVO - CITROEN - PEUGEOT ortak kullanıyor. Hem 2.0 HDI Hem 1.6 HDI

Laguna coupe tasarımı kopya olsa da daha şık ama C5 daha başarılı..ve inanılmaz konforlu.. :)

Fransız dizel diye düşünme abi , aynı motoru FORD - VOLVO - CITROEN - PEUGEOT ortak kullanıyor. Hem 2.0 HDI Hem 1.6 HDI

volvonun 2.0 dizelleri kendi 5 silindirli makinesi sadece 1.6 ları kullanıyor. fordda psa dan dilenio garibim napsn dizel teknolojisinde 90 ların endura motorlarında kalınca :D

aynen yiğit C5 inanılmaz konforlu kullandım... kasisleri hissetmiyorsun neredeyse :

Emre Opel istemem babamda var diye :D

araç olarak fransız tercih etmiyeceğim ve nazik bi araba olduğu için söylüyorum tabiki kullanıp memnun olanlar var ancak 2.0dizelde alman tercihim olur herzaman...:) ama tabi tercih meselesi :eek:key:

aynen yiğit C5 inanılmaz konforlu kullandım... kasisleri hissetmiyorsun neredeyse :

Emre Opel istemem babamda var diye :D

kanka bişide beğendiremiom sana ya :D

yanlız o volan problemi 1.6 da var diye biliorm 2.0 larda duymadım. ama 2.0 da o ayrı bir fark yaratan hydropnomatik süspansiyon bozulursa hele birde düşün ne yaparsn :D

Geri
Üst Alt