Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Citroen C5 vs Renault Laguna Coupe

laguna coupe renaultun şimdiye kadar yaptığı en güzel araba.
yeni C5 de citroen in yaptığı en güzel araba. ikiside çok hoş görünüyor. ama ben ikisinede 70.000 üzerinde paraları vermem. 3.20 d alınır yaw o paraya.

2 senedır laguna kullanıyorum c5 ede bakmıstım ama c5 nedense bıraz kotu gelmıstı ... renault servıslerı rahat onu degıstır bunu degıstır dedınmı hıc sormadan rahatlıkla garantıden degısıyorlar laguna coupe ayrı bı arac tabı ıcı normal laguna ıle aynı klasık fransız hastalıgı tıkırtılar oluyor olmuyor dııl ama halledılebılıyor hemen servıste 3 sene garantısının olmasıda avantaj .. 2.0 dci motor cok ıyı bı motor ozellıkle pejonun 2.0 hdi motorunda problemsız bır motor problemsız bır sanzuman goruntu ıtıbarıylede laguna derım .. he şu var bu fıyata 0 alırısınız onuda belırteyım ıkıncı elde daha hesaplıları var. ozellıkle renault2 ye bakarsanız bulursunuz yardımcıda olurum bulmanızda benle ırtıbata gecersenız

illa dizel alacam diyede şartlanma bence Serbay. bugün 3.52 den eurodizel aldım. içime oturdu valla. yakında eşitleneceğe benziyor benzinle

görsel olarak laguna coupe derm teknik hakkında pek fazla bilgim yok ama

laguna coupe renaultun şimdiye kadar yaptığı en güzel araba.
yeni C5 de citroen in yaptığı en güzel araba. ikiside çok hoş görünüyor. ama ben ikisinede 70.000 üzerinde paraları vermem. 3.20 d alınır yaw o paraya.

Citroen C6'ya bi bak derim Abi :)

Geri
Üst Alt