Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Filmi Cezası..

Geçmiş olsun Yiğit Kardeşim..Muayene konusunda yardımcı olabilirim sana..

Merhaba arkadaşlar. Ben de film ile ilgili bişey sormak istiyorum. Benim aracımın ön yan camlarda film yok. Sadece arka yan camlarda var. O da arkada çocuk koltuğu var, güneşten rahatsız olmasın diye. Herhangi bir problem teşkil eder mi bu polisler için? Gerçi bu zamana kadar gören çok polis oldu ama kimse bişey demedi.

Merhaba Fatih..

Cam filmi renk koyuluğuna göre sorun çıkartmıyor..Tabii bu birazda polislerin insiyatifine kalmış bir konu ama aracın aile aracı gibi gözüküyorsa sorun yapmıyorlar..ki gördüğüm kadarıyla sende sorun yapmazlar diye düşünüyorum..

Yiğit ben ceza yediğim için bir polis tanıdığa sordurdum. Aradı taradı geri dönüş yaptı. Cam filminden ceza yedikten sonra 2. yakalanmada araç bağlanmaz demişler. Yine aynı cezayı yer isterse gidip söktürür muayenelik birşeyide yok demişler. :S

sabah cezayı yatırdım sonrasında filmcime gittim ama filmleri söktürmemeye karar verdim..
Kıvanç ve Hasan abiye ayrıca teşekkür ederim.. :eek:key:
önümüzdeki haftadan sonra artık benzer bi durumda spontan çözümler bulma yoluna gidicem..arabamı bağlama ya da tekrar ceza yazma gibi bi durum olur ikna olmazsa polis amcalar sökerim filmleri polisle birlikte uğraşmaya gerek yok.. :)

kardeşim yeni gördüm geçmiş olsun inş. bir şekilde halledersin en kolayından :eek:key:

sağolasın Timur'um.. :)

Çok çok geçmiş olsun kardeşim, bu tarz konuları okumak eskiden beri olan korkularımı tazeliyo :) aracımda polisin ceza yazabilecegi tek yer cam filmleri, biliyorum bigün bende camfilminden ceza yiyecem :)

eyv. kardeşim.. :)

Geçmiş olsun Yiğit kardeşim..Hepimiz cam filmi yüzünden polis gördükmü tırsıyoruz ama yapmadan da duramıyoruz...Muayene den hafif kusur yazılıyo film için ama polisler direk cezayı kitliyor...Nasıl iştir anlamadım gitti...

mersii efemm.. :)

geçmiş olsun hafta sonu silivride cevirme vardı girdim sağlam çıktım arkada camlar film üst folyo leonla ilk defa girdim cevirmeye cezasız çıktım

teşekkür ederim..

Yigit gecmis olsun:( bence icersi gozukck kadar olan filmlere bisey denmemesilazim. Kiben goruyorum cogupolis arabasindada film var:confused:

sağol kardeşim..

Geçmiş olsun Yiğit Kardeşim..Muayene konusunda yardımcı olabilirim sana..

sağolasın Hasam abim tekrar.. :) :eek:key:

Geçmiş olsun Yiğit....

sağol abi..

Yiğit ben ceza yediğim için bir polis tanıdığa sordurdum. Aradı taradı geri dönüş yaptı. Cam filminden ceza yedikten sonra 2. yakalanmada araç bağlanmaz demişler. Yine aynı cezayı yer isterse gidip söktürür muayenelik birşeyide yok demişler. :S

eyv. Murat.. :)

Yiğitcim öncelikle geçmiş olsun çok..
Aynısını bir arkadaşım yaptı daha önceden cezayı ödedi falan ama muayeneye gitmedi..
Yanlış hatırlamıyorsam onun bir ay gibi bir süresi var, eğer o süre içinde yaptırmazsan
araç trafikten men oluyor ve yakalandığın yerde (sadece plaka sorgulamada bile) direk aracını bağlıyorlar..
sakın bu opsiyonu düşünme o yüzden direk yaptırt muayeneyi kurtul..

Yiğitcim öncelikle geçmiş olsun çok..
Aynısını bir arkadaşım yaptı daha önceden cezayı ödedi falan ama muayeneye gitmedi..
Yanlış hatırlamıyorsam onun bir ay gibi bir süresi var, eğer o süre içinde yaptırmazsan
araç trafikten men oluyor ve yakalandığın yerde (sadece plaka sorgulamada bile) direk aracını bağlıyorlar..
sakın bu opsiyonu düşünme o yüzden direk yaptırt muayeneyi kurtul..

abi konuda muallak durumdayım çünkü 3 arkadaşım benzer senaryolarla ceza yedi geçen sene ardından farklı senaryolarla devam ettiler yollarına..
biri arkadaşın sevgilisinin arabasıydı..ceza yedi kız sonrasında bi kaç defa daha çevirmelere takıldı bişi çıkmadı, bunlardan 2'sinde alkollüydü 1'inden yırttı diğerinde ehliyetini kaptırdı ama arabayla ilgili bi işlem görmedi..diğer 2 arkadaş da benimle aynı senaryonun ardından çevirmelerde yine filmlerle girip çıktılar yine arabaları bağlanmadı..ben anlamadım bu işi..1 ay gibi bi süre var mı yok mu varsa bahsettiğim 3 arkadaşın neden arabaları bağlanmadı sistem direkt böyleyse..forumdan da ceza yiyen olmuştu ama hepsi sonrasında gidip muayene oldu mu bilmiyorum..hakkaten saçma sapan bi durum..

abi konuda muallak durumdayım çünkü 3 arkadaşım benzer senaryolarla ceza yedi geçen sene ardından farklı senaryolarla devam ettiler yollarına..
biri arkadaşın sevgilisinin arabasıydı..ceza yedi kız sonrasında bi kaç defa daha çevirmelere takıldı bişi çıkmadı, bunlardan 2'sinde alkollüydü 1'inden yırttı diğerinde ehliyetini kaptırdı ama arabayla ilgili bi işlem görmedi..diğer 2 arkadaş da benimle aynı senaryonun ardından çevirmelerde yine filmlerle girip çıktılar yine arabaları bağlanmadı..ben anlamadım bu işi..1 ay gibi bi süre var mı yok mu varsa bahsettiğim 3 arkadaşın neden arabaları bağlanmadı sistem direkt böyleyse..forumdan da ceza yiyen olmuştu ama hepsi sonrasında gidip muayene oldu mu bilmiyorum..hakkaten saçma sapan bi durum..

1 ay değil 1 hafta o süre..ben 7. gün belgeleri verdim ve akşamına çevirmeye girdim.aracı bağlıyorlardı çünkü sistemden düşmemişlerdi daha..ama muayne kağıdını vs. gösterince ikna oldular

Ya maalesef uygulamalarda öyle saçma sapan farklılıklar çıkıyor ama eğer vaktin varsa bence yaptır kurtul derim..
Benim yediğim cezalardan bugün 50 ceza puanım var ama hiçbir cezamı ödememiş olmama rağmen para cezası görünmüyor..
puan işlenmişse cezanında işlenmiş olması lazım halbuki.. belki bir gün çıkar ama şansımı denemek istiyorum..
sende yaptırmazsan muayeneyi şansını denemiş olursun..

Geri
Üst Alt