Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Filmi Cezası..

yiğido ceza makbuzunda alt satırlara dğru baktığında geniş bir alanda 30B1- .... gibi birşey yazıyorsa muayne şart oluyormuş.ceza maddesi o..

30/1-B yazıyo evet Aybars..
velakin yarın trafik şubeden halledemezsem muayeneye gitmeye pek niyetim yok..zaten sökücem filmleri..

Geçmiş olsun Yiğit..:(

Çevirme olur yakalanırsın anlarım ama durdurması cidden kötü olmuş. Dandik sanayi tipi film takıyor polis arabaları kendi arabalarını bağlasınlar önce..

Gelelim muayene işine. Muayenede sana en büyük sorunu katalitiğin olmaması yaratacaktır. Hava filtresi vs. iki dakkalık iş problem değil. Janttan sıkıntı olursada 16 ları takarsın. 3.5 yayı çok kolay fark edeceklerini sanmıyorum veya birşey diyebileceklerini. Stoplardanda arıza çıkartabilirler..

Yiğit bu arada tam olarak nerde oldu bu?

caddede eski YKM'nin önünde..

kardeşim yeni gördüm geçmiş olsun inş. bir şekilde halledersin en kolayından :eek:key:

Çok çok geçmiş olsun kardeşim, bu tarz konuları okumak eskiden beri olan korkularımı tazeliyo :) aracımda polisin ceza yazabilecegi tek yer cam filmleri, biliyorum bigün bende camfilminden ceza yiyecem :)

30/1-B yazıyo evet Aybars..
velakin yarın trafik şubeden halledemezsem muayeneye gitmeye pek niyetim yok..zaten sökücem filmleri..

yarın trafik şubede bi şansını dene..
şimdi tam net olarak bilmiyorum istediğin şubeye gidebilir misin diye ama eğer istediğin şubeye gidebiliyorsan sakın göztepedekine gitme..kesinlikle taviz vermiyorlar..aracı muayneye sok ek1 formunu getir diyorlar.
hangi şube şuan hatırlamıyorum ama ben ceza yediğim zaman birisi demişti ki , ben şubeye filmleri söktürüp gittim arabaya baktı bi memur ve kaydımı düştü...umarım seninkide bu şekilde hallolur

Geçmiş olsun Yiğit kardeşim..Hepimiz cam filmi yüzünden polis gördükmü tırsıyoruz ama yapmadan da duramıyoruz...Muayene den hafif kusur yazılıyo film için ama polisler direk cezayı kitliyor...Nasıl iştir anlamadım gitti...

Çok çok geçmiş olsun kardeşim, bu tarz konuları okumak eskiden beri olan korkularımı tazeliyo :) aracımda polisin ceza yazabilecegi tek yer cam filmleri, biliyorum bigün bende camfilminden ceza yiyecem :)

Sercan onlar yazacak şey bulurlar sen kafanı yorma :)
Benim filmden ceza yeme hikayemi muhabbetlerimiz sırasında anlattığım arkadaşlar bilir, şaka gibi

geçmiş olsun hafta sonu silivride cevirme vardı girdim sağlam çıktım arkada camlar film üst folyo leonla ilk defa girdim cevirmeye cezasız çıktım

Yigit gecmis olsun:( bence icersi gozukck kadar olan filmlere bisey denmemesilazim. Kiben goruyorum cogupolis arabasindada film var:confused:

Geri
Üst Alt