Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

calıfornıa scents

abi burnumuzun direğini kıracak kadar koku vermiyo dimi yani. ben sıkıntı yapmıyorum ama babam çok takıntılı o konuda . güzel birşeyse almayı dusnuyorum.

Geçenki spraişlerde bende istemiştim 2 adet fakat sen getiremedin bende gittim aldım :D malesef +1 kayıp :)

ilk ben ön ayak olayım kayseriden bu vanlya olan herhade en tutulan ondan bi sipariş geçelim :)
ekledım lısteye ısmınız
abi burnumuzun direğini kıracak kadar koku vermiyo dimi yani. ben sıkıntı yapmıyorum ama babam çok takıntılı o konuda . güzel birşeyse almayı dusnuyorum.
dostum bunun ust kapagı ısteye ggore ayarlababılıyor yanı ksıp acabılıyosun ben en kısıgında kullanıyorum memnunum ama tam acık kullanırsan etkısını bılemıyorum dedıgın gbı burnunun dıregını kırabılır
Geçenki spraişlerde bende istemiştim 2 adet fakat sen getiremedin bende gittim aldım :D malesef +1 kayıp :)

saglık olsun dostum gecenkı aksılık ıcınde tekraradan kusuruma bakma olur mu :)

elımde sadece bır tane golden kaldı sımdılık sıprısler toplandı yarın kargolama ıslemı baslıycak baska sıparıs gecmek ısteyen arkadas varsa ısmını konunun altına ekleyebılır

1)lejyoner
2)digiersoy
3)onur_r1
4)enense

yukarıdakı lıstedekı arkadasların urunlerı gnderılmıstır takıp kodları mesaj atılmıstır dıger arkadaslarında odeme ve adreslerının gnderılmesı beklenıyor

Geri
Üst Alt