Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

calıfornıa scents

İstanbul ekibinin tamamını bir kişite gönderirsen dağıtımı zor olur,sen birlikte almak isteyenlere gönder,kişiler belirtsin..Ben zaten başka arkadaşlar yerine sipariş verdim,göreceklerim içinde vereceğim sipariş..

pekı abı ozamn senınkını ayrı gnderıyorum dıger arkadaslarda konuya yazarsa su sekılde ıstıyorz dıye

Burak hayırlı işler :)
1 adet vanilya
1 adet golden istiyorum lütfen..

Hayırlı satışlar kardeşim.Mertkan'ın söylediği kargo adresine gönderirsen ben kendisinden temin ederim yarın kendisiyle görüşücem ztn bilgi veririm ayriyetten ona.
golden state delıght new car-Vanilya

Hayırlı satışlar kardeşim.Mertkan'ın söylediği kargo adresine gönderirsen ben kendisinden temin ederim yarın kendisiyle görüşücem ztn bilgi veririm ayriyetten ona.
golden state delıght new car-Vanilya
bana uyar dostum mertkanda bana kargo adresını gnderırken benı bılglendırıse sevınırım :)

güzel diosan oda gelsin :)

ben suan aracta kullanıyorum benım hosuma gıdıyor zaten cogu kısının sıprısı golden state ama ıste ınsanoglu benım hosuma gıden belkı sana hıtap etmeyebılır ozamn golden state vanılya ve new car ı eklıyorum bıde ozelden telınızı atarsanız

dostum ıstedıgın urunu yazıyorsun buraya new car kokusu var ıstersen kargoylada gnderıyoruz:eek:key: senın gbı kayserıden baska ısteyen varsa tek kargo yapabılırız daha uygun olur ornek kazım abı gbı:)

ilk ben ön ayak olayım kayseriden bu vanlya olan herhade en tutulan ondan bi sipariş geçelim :)

Geri
Üst Alt