Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

calıfornıa scents

arkadaslar golden ve mangoyu suanlık temın edemıyorum ama resımlerını ekledıgım urunlerden adetlı bır sekılde temın edebılrıım ısteyenlere

konuyu hortlatmış gibi olmayayım ama ben de bundan istiyorum. hala satışta olan var mı?

Bende ufak stickerlerden istiyorum arkadaşım elinde varsa.

Hiç birinde kalmadı diye bilirim :D Ayna stickerı bir kaç tane olacaktı ama nereye attım bilemiyorum. Burakta da kalmış olabilir.

Volkan satış olayını bıraktık ama californialardan belki bulabiliriz. Adetli şekilde isteyen olursa yinede ayarlanabilir :)

Hiç birinde kalmadı diye bilirim :D Ayna stickerı bir kaç tane olacaktı ama nereye attım bilemiyorum. Burakta da kalmış olabilir.

Volkan satış olayını bıraktık ama californialardan belki bulabiliriz. Adetli şekilde isteyen olursa yinede ayarlanabilir :)

Benim aradığım ayna sticker ları bulunursa ben alacağım elinde olan varsa haber versin bana

buluşmada konuşuruz. acil bi ihtiyaç değil. şu ledlerden de yanında bulunsun fırat :)

[FONT=&amp]arkadaslar daha oncedende ılanını acmıstım elımde olmayan nedenlerden dolayı satısı ıptal etmıstım bu sefer urunler dırek gnderılıcek elımde bulunan lar mango melon- golden state delıght new car-vanılya-jasmıne
[/FONT]Ekli dosyayı görüntüle 9389Ekli dosyayı görüntüle 9390Ekli dosyayı görüntüle 9391Ekli dosyayı görüntüle 9392Ekli dosyayı görüntüle 9393

daha onceden sıparıs veren arkadaslar kusuruma bakmasınlar onceden yasanan sorun ıcın bu sefrde aynı sehırde olan arkadaslara tek kargo yapılıcak hıc olmazsa tek kargo parası odensın kım hangısınden kacartane ıstıyorsa konuya yazabılır kargoyuda elımden geldıgınce uygun fıyata gnderıcem

tekurun fıyatı:11 lira
cıft urun fıyatı:21 lira

suan arbada bugun koydugum golden satte var cok guzel kokuyor ve baya bır kokuyormus bundan once mango kullanmıstım oda cok guzeldı jasmıne de onerebılrıım

yonetımden ozel ızın alınmıstır

Çöllü 1 Adet Mango1 Adet Golden State (istanbul)
Lejyoner 1 adet mango ve 1 adet new car 1 Adet Golden State 1 Adet Mango 1 adet golden state (istanbul)
onur_r1 1 Adet Golden State 1 Adet Mango (kocaeli) ayna stıcer
eneSene 1 Adet Golden State 1 Adet Mango(sakarya) bır folyo kesım esık bırde ayna stıcer
skymz 1 Adet Golden State 1 adet vanılya (balıkesır)
hyper golden state delıght new car-Vanilya(mertkan ıle aynı adres)
dıgıersoy 2mango melon 3 golden state
mertkan bir adet mango bir adet golden state
fatıhyksl 1 adet golden state

Leonm@nia --- 1 adet vanilya, 2 adet folyo kesim eşik sticker, 2 adet ayna sticker... (İzmir / Bergama)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

[FONT=&amp]arkadaslar daha oncedende ılanını acmıstım elımde olmayan nedenlerden dolayı satısı ıptal etmıstım bu sefer urunler dırek gnderılıcek elımde bulunan lar mango melon- golden state delıght new car-vanılya-jasmıne
[/FONT]Ekli dosyayı görüntüle 9389Ekli dosyayı görüntüle 9390Ekli dosyayı görüntüle 9391Ekli dosyayı görüntüle 9392Ekli dosyayı görüntüle 9393

daha onceden sıparıs veren arkadaslar kusuruma bakmasınlar onceden yasanan sorun ıcın bu sefrde aynı sehırde olan arkadaslara tek kargo yapılıcak hıc olmazsa tek kargo parası odensın kım hangısınden kacartane ıstıyorsa konuya yazabılır kargoyuda elımden geldıgınce uygun fıyata gnderıcem

tekurun fıyatı:11 lira
cıft urun fıyatı:21 lira

suan arbada bugun koydugum golden satte var cok guzel kokuyor ve baya bır kokuyormus bundan once mango kullanmıstım oda cok guzeldı jasmıne de onerebılrıım

yonetımden ozel ızın alınmıstır

Çöllü 1 Adet Mango1 Adet Golden State (istanbul)
Lejyoner 1 adet mango ve 1 adet new car 1 Adet Golden State 1 Adet Mango 1 adet golden state (istanbul)
onur_r1 1 Adet Golden State 1 Adet Mango (kocaeli) ayna stıcer
eneSene 1 Adet Golden State 1 Adet Mango(sakarya) bır folyo kesım esık bırde ayna stıcer
skymz 1 Adet Golden State 1 adet vanılya (balıkesır)
hyper golden state delıght new car-Vanilya(mertkan ıle aynı adres)
dıgıersoy 2mango melon 3 golden state
mertkan bir adet mango bir adet golden state
fatıhyksl 1 adet golden state

Leonm@ni@ --- 1 adet vanilya, 2 adet folyo kesim eşik sticker, 2 adet ayna sticker... (İzmir / Bergama)

[MENTION=2868]Leonm@nia[/MENTION] Abi konu güncel değil, kapı eşiklerinden elimizde hiç kalmadı. Reklamcılar bir iki tane olarak basmıyor. En az 10 çift olursa, yeniden talep toplanırsa basılabilir.

Geri
Üst Alt