Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Seat'ına ne yaptın...! ! !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
müdür parayı biraz fazla tutup lumar yaptırınca görebiliyosun öle gözüktüğüne bakma :eek:key:

Kaç Numara Onlar Nerde yaptırdın bide ne kadar fazla buldun parayı bi zahmet pm atabilirmisin malum önümüz açık kafada soru işareti kalmadı kaşıntı tuttu:eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Kaç Numara Onlar Nerde yaptırdın bide ne kadar fazla buldun parayı bi zahmet pm atabilirmisin malum önümüz açık kafada soru işareti kalmadı kaşıntı tuttu:eek:key:

selçuk normalde 100 de filim yapıyolar 200 de bütün arabalarımı yaptırdığım üsküdar da ahmet usta var bu işin ehli desek yeridir babadan kalma asıl mesleği cam:eek:key: 350 ye yapıyo cam filmlerin içinde en iyi olan lumar marka malzeme kullanıyo birde 3m falan var işte.bugüne kadar üç araba çektirdim birinde bile kalkma çizik vs. olmadı tavsiye ederim :eek:key: benim film numaraları biraz karışık ön cam 2 ön yan camlar 4 arkalar 2 aynı rengi yakalamak için yaptığımız uygulama biliyosun arkalar biraz koyu bizim arabaarda.

selçuk normalde 100 de filim yapıyolar 200 de bütün arabalarımı yaptırdığım üsküdar da ahmet usta var bu işin ehli desek yeridir babadan kalma asıl mesleği cam:eek:key: 350 ye yapıyo cam filmlerin içinde en iyi olan lumar marka malzeme kullanıyo birde 3m falan var işte.bugüne kadar üç araba çektirdim birinde bile kalkma çizik vs. olmadı tavsiye ederim :eek:key: benim film numaraları biraz karışık ön cam 2 ön yan camlar 4 arkalar 2 aynı rengi yakalamak için yaptığımız uygulama biliyosun arkalar biraz koyu bizim arabaarda.

Bir iki kişide söyledi onu Lu.. AH.. diye :eek:key:

Bakalım Önümüzdeki Günlerde yolum mecbur düşecek anadoluya inşallah denk getirebilirim..

Absolut Nickli Üyeden Alıntı: selçuk normalde 100 de filim yapıyolar 200 de bütün arabalarımı yaptırdığım üsküdar da ahmet usta var bu işin ehli desek yeridir babadan kalma asıl mesleği cam:eek:key: 350 ye yapıyo cam filmlerin içinde en iyi olan lumar marka malzeme kullanıyo birde 3m falan var işte.bugüne kadar üç araba çektirdim birinde bile kalkma çizik vs. olmadı tavsiye ederim :eek:key: benim film numaraları biraz karışık ön cam 2 ön yan camlar 4 arkalar 2 aynı rengi yakalamak için yaptığımız uygulama biliyosun arkalar biraz koyu bizim arabaarda.
Bir iki kişide söyledi onu Lu.. AH.. diye :eek:key:

Bakalım Önümüzdeki Günlerde yolum mecbur düşecek anadoluya inşallah denk getirebilirim..

[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] [MENTION=5017]Absolut[/MENTION] selçuğum senin kaportacı usta gibi doğru mekan doğru insan..Memnun kalırsın kardeşim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt