Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Gece Bir Polo GTI Gordum ve Bayildim..

Polo R umarım fayton kıvamında olmaz aşırı büyük kalan jantlarıyla..

derken?
1.4 tsi 180 hp dsg şanzıman teknik verileri aşağı yukarı aynı olan iki araçta fiyat konusunu bir kenara bırakırsak geri kalan kıyas kriteri dizayn oluyor..
iç mekan dizaynı ve kalite hissi tabi ki polo da daha yüksek çünkü VW'nin kendi aracı.
Ancak tasarım olarak ibiza cupra polo gtı'ı gerçekten eziyor.
arka stopların agresif bakışları, polo gti'daki kare stoplardan çok daha etkileyici..
önden ibiza cupranın bixenon farları sadeliği sayesinde çok daha hoş , maslak sanayide takılmış gibi duran ledli farlarla polo gtı agresif bakmayı da beceremiyor.
yan profilde ibiza cupranın arka çamurluğun üstünde gelen ütü çizgisi çok daha başarılı..
nasıl ki bir bmw 5 serisi , mercedes e serisinden daha agresif daha kaslı daha yakışıklı duruyorsa burada da aynısı söz konusu...
tabi ki bunlar kişisel zevk renk meseleleri ama teknik verileri üç aşağı beş yukarı aynı olan arabaları zaten tasarım dışında bir kriterle kıyaslamaktan geriye başka bir şey kalmıyor.

Hayır, performansları kesinlikle farklılar. Aynı motor olduğuna bakma Polo GTI İbiza Cuprayı ezecek kadar daha hızlı. Dizayn konusununa gelirsek İbizanın biraz abartı bir tasarımı olduğunu düşünüyorum. Polo GTI'ın daha oturmuş bir tasarımı var, avrupadaki kritiklerin görüşüde bu yönde. Nitekim, performans arabalarının kapalı bir tasarımı olup şaka arabası olmalarını tercih ederim :) BMW konusuna hiç girme :D

ona o kadar para vercegime giderim 2.el leon cupra alırım yada bi bmw e46 3.25cabrio alırım görüntüsü yeter arkadaş 52bin lira az para değil ya o paraya neler alınır hayatta vermem bu parayı tabiki zevk renk meselesi ama ben karşıyım abi güçlü araba dediğin biraz yapılı kaslı olucak yaa içine bindiğin zaman kendini güvende hissediceksin :)

Hayır, performansları kesinlikle farklılar. Aynı motor olduğuna bakma Polo GTI İbiza Cuprayı ezecek kadar daha hızlı. Dizayn konusununa gelirsek İbizanın biraz abartı bir tasarımı olduğunu düşünüyorum. Polo GTI'ın daha oturmuş bir tasarımı var, avrupadaki kritiklerin görüşüde bu yönde. Nitekim, performans arabalarının kapalı bir tasarımı olup şaka arabası olmalarını tercih ederim :) BMW konusuna hiç girme :D

Merak etme alp nasıl bukadar emin olabiliosun Polonun aynı motor aynı şanzıman daha agır oldugunu bile bile cuprayı nasıl ezicek cok merak ediorum :) Videolar çekilince bnm aracın bakımı yapılıp ozamanki yorumlarını cok merak ediorum...

Geri
Üst Alt