Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Gece Bir Polo GTI Gordum ve Bayildim..

illaki gireceksininz adamın kanına yahu bu gidişle alıcam sanırım

ibiza cupra / bocanegra her türlü daha agresif duruyor..
dün bir tane beyaz polo gti ile simsiyah scirocco 18" oz ultraleggera siyah jantlı , arka arkaya duruyordu..polo gti scirocconun yanında ezilmiş resmen..kız arabası gibi duruyordu..
o paraları verecek olsam iç mekan kalitesi vs. göz ardı edip ibiza cupra alırdım..çok daha agresif..

Bende katılıyorum yorumuna volkan
Polo tasarım olarak biraz yumusak hatlar ile yapılanmış. GTI olmarsı pek bi değişiklik katmamış kasaya. ufak tefek detaylar haricinde.

İbiza gercekten agresif ve durdugu zaman bakılıyor =)

Bocanegra ve cupra bana göre daha çekici :D

tabiki herzmanki gibi ZEVK-RENK diyoruz

Dunku kirmizinin onden gorunusu bence gayet vahsi idi..ibiza cupra kadar vahsi olmasa da alinacak kadar vahsi..

Dunku kirmizinin onden gorunusu bence gayet vahsi idi..ibiza cupra kadar vahsi olmasa da alinacak kadar vahsi..

abi sende mercek yok ya , iki led bi de merceğe tav oluyosun :D:D::D
ha bu arada C 180 CGI lar geldi , gelip inceleyebilirsin =)

ibiza cupra / bocanegra her türlü daha agresif duruyor..
dün bir tane beyaz polo gti ile simsiyah scirocco 18" oz ultraleggera siyah jantlı , arka arkaya duruyordu..polo gti scirocconun yanında ezilmiş resmen..kız arabası gibi duruyordu..
o paraları verecek olsam iç mekan kalitesi vs. göz ardı edip ibiza cupra alırdım..çok daha agresif..

erenkoyde caddde bende gordum:D o goruntuyu dun kesınlıkle dogru veya artık beyaz arabadan gına geldı dıe bana oyle geldı bılemedım:D

Geri
Üst Alt