Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Gece Bir Polo GTI Gordum ve Bayildim..

erenkoyde caddde bende gordum:D o goruntuyu dun kesınlıkle dogru veya artık beyaz arabadan gına geldı dıe bana oyle geldı bılemedım:D

şu imla kurallarına hastaym ömer..
erenköyde caddede bende gördüm o görüntüyü dün, kesinlikle doğru, veya artık beyaz arabadan gına geldi diye bana öyle geldi bilemedim
yazmak istemişsin ama anlayana aşkolsun =)

şu imla kurallarına hastaym ömer..
erenköyde caddede bende gördüm o görüntüyü dün, kesinlikle doğru, veya artık beyaz arabadan gına geldi diye bana öyle geldi bilemedim
yazmak istemişsin ama anlayana aşkolsun =)

gozlugumu yenı taktım hd'ye gectım suan :D

e dün ben de gördüm aynı görüntüyü ve polo daha çok ilgimi çekti nedense sciroccoya göre :)

dün bir tane beyaz polo gti ile simsiyah scirocco 18" oz ultraleggera siyah jantlı , arka arkaya duruyordu..polo gti scirocconun yanında ezilmiş resmen..kız arabası gibi duruyordu..

o arabayı ilk gördüğümden beri gıcık kapıyorum pis özenti işte.. :D :D

İbiza Cupradan daha başarılı bir araba. Bir tampondaki ızgaraların büyüklükleriyle bir arabanın başarılı olup olmadığına karar verilemez..

İbiza Cupradan daha başarılı bir araba. Bir tampondaki ızgaraların büyüklükleriyle bir arabanın başarılı olup olmadığına karar verilemez..
derken?
1.4 tsi 180 hp dsg şanzıman teknik verileri aşağı yukarı aynı olan iki araçta fiyat konusunu bir kenara bırakırsak geri kalan kıyas kriteri dizayn oluyor..
iç mekan dizaynı ve kalite hissi tabi ki polo da daha yüksek çünkü VW'nin kendi aracı.
Ancak tasarım olarak ibiza cupra polo gtı'ı gerçekten eziyor.
arka stopların agresif bakışları, polo gti'daki kare stoplardan çok daha etkileyici..
önden ibiza cupranın bixenon farları sadeliği sayesinde çok daha hoş , maslak sanayide takılmış gibi duran ledli farlarla polo gtı agresif bakmayı da beceremiyor.
yan profilde ibiza cupranın arka çamurluğun üstünde gelen ütü çizgisi çok daha başarılı..
nasıl ki bir bmw 5 serisi , mercedes e serisinden daha agresif daha kaslı daha yakışıklı duruyorsa burada da aynısı söz konusu...
tabi ki bunlar kişisel zevk renk meseleleri ama teknik verileri üç aşağı beş yukarı aynı olan arabaları zaten tasarım dışında bir kriterle kıyaslamaktan geriye başka bir şey kalmıyor.

derken?
1.4 tsi 180 hp dsg şanzıman teknik verileri aşağı yukarı aynı olan iki araçta fiyat konusunu bir kenara bırakırsak geri kalan kıyas kriteri dizayn oluyor..
iç mekan dizaynı ve kalite hissi tabi ki polo da daha yüksek çünkü VW'nin kendi aracı.
Ancak tasarım olarak ibiza cupra polo gtı'ı gerçekten eziyor.
arka stopların agresif bakışları, polo gti'daki kare stoplardan çok daha etkileyici..
önden ibiza cupranın bixenon farları sadeliği sayesinde çok daha hoş , maslak sanayide takılmış gibi duran ledli farlarla polo gtı agresif bakmayı da beceremiyor.
yan profilde ibiza cupranın arka çamurluğun üstünde gelen ütü çizgisi çok daha başarılı..
nasıl ki bir bmw 5 serisi , mercedes e serisinden daha agresif daha kaslı daha yakışıklı duruyorsa burada da aynısı söz konusu...
tabi ki bunlar kişisel zevk renk meseleleri ama teknik verileri üç aşağı beş yukarı aynı olan arabaları zaten tasarım dışında bir kriterle kıyaslamaktan geriye başka bir şey kalmıyor.

volkancım tek fark dış çizgiler değil. bir gti ı gti yapan sadece güçlü motor kullanmasıda değildir zaten.

polo gti kullanmadım henüz ama mkV golf gti stock halde stock style leondan daha konforlu ve başarılı süspansiyona sahipse yol tutuşu sadece süspansiyon ayarlarını sertleştirmekle kazanmaya çalışan ibiza ile polo gti arasında muazzam fark olacağı düşüncesindeyim.

Fena mi olur boyle biseyler gelse:
2zg6a34.jpg

11avgbl.jpg

Geri
Üst Alt