Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu fatura normalmi sizce..?

abi sen arabana git yağ seviyesine bak. faturaya eksik yazmışlardır bence.

valla mutlu ben gittiğimde çok güzel ilgileniyor.çok da güzel iş çıkartıyor. vw sitesinden çok arkadaşımın işini çözdü uygun şekilde bugüne kadar. bence sen derdini anlatamadın yada onlar yanlış anladı.
benim anlatamam veya onlar yanlış anlaması mevzu değil..müşteri olarak verilen paranın karşılığını almaktır..yapılacak herşeyi anlatmış ne yapılması gerekiyorsa yapmalarını söylenmiştir..maddi sıkıntı butür durumlarda hayatımızdan önemli değildir hele hele üçbeş kuruş için hiç değil..durum ne olursa olsun gereken neyse yapılması istenmiştir.
mutluyla senin diyaloğun iyi olabilir bunun sebebi de şirketin çıkarları doğrutusunda yönlenmiştir,vw passat oradan aldın ve toledoyuda sürekli oraya götürüyorsun + eskişehirde oturman ve okul,arkadaş çevren sebebiyle müşteri kazandırıyorsun seninle daha iyi ilgilenilmesi buna göre tabiki kaçınılmaz olacaktır.

benim anlatamam veya onlar yanlış anlaması mevzu değil..müşteri olarak verilen paranın karşılığını almaktır..yapılacak herşeyi anlatmış ne yapılması gerekiyorsa yapmalarını söylenmiştir..maddi sıkıntı butür durumlarda hayatımızdan önemli değildir hele hele üçbeş kuruş için hiç değil..durum ne olursa olsun gereken neyse yapılması istenmiştir.
mutluyla senin diyaloğun iyi olabilir bunun sebebi de şirketin çıkarları doğrutusunda yönlenmiştir,vw passat oradan aldın ve toledoyuda sürekli oraya götürüyorsun + eskişehirde oturman ve okul,arkadaş çevren sebebiyle müşteri kazandırıyorsun seninle daha iyi ilgilenilmesi buna göre tabiki kaçınılmaz olacaktır.

Rakam yanlış yazılmıştır kesin disklerle balataların aynı anda değişmesidir tabiki mantıklı olan tabi disklerin değişmesi gerekiyosa...

Oraya yönlendirdiklerim içerisidne memnun kalmayan tek kişi sensin abi. alınma ama bunun mutludan kaynaklandığını düşünmüyorum. msnden konuştuklarımızı buraya yazmam doğru olmaz.

tabi istatistiğe vurduğumuz zaman illaki memnun olmayan olacaktır. onlarca kişi içerisinden 1 kişi olsun o kadar.

Bence disk değişiyorsa balatada değişir çünkü diske zarar veren balata çok sağlıklı bir işlem yapılmıs ancak yağ lt si çok garip...

10w/40 Sentetik Yağ 180 KG / :68.45 tl kdv hariç..aynen faturada böyle yazıyor.

180 kg 1.80 değil varilin içinde bulunan toplam yağ miktarıdır 180 kg nun içinden 4,5 lt yağ alıp bunun karşılığı gelen yağın tutarıdır 68.45 tl

yağ 4.5 lt yada 4.lt için normal bir fiyat bunda bence düşünülecek birşey yok ama balata değişmedi değişmesi gerekirmiydi demişsin değişmesi gerekmez disk değişti diye balata neden değişsin diskin değişmesine sadece balatalarmı neden oluyor bu saçmalık diske sadece balata zarar vermez disk değişti balata değişmediyse diske zarar veren sıcakken suya girmen olabilir bu diski eğebilir o yüzden diski değişmek yeterlidir BALATA DEĞİŞMEK ZORUNDA DİYEN ARKADAŞLARDAN AÇIKLAMA BEKLİYORUM

Sırf yağı değiştireli 1 yıl oldu diye yağ değişilirmi..merak etttiğimden soruyorum..?bana göre eğer çok fazla km. yapmamışsan 1 yıl oldu diye değiştirmek saçma bence...

yağ dura dura özelliğini yitirdiği için değişim yapıyorlar servisler garantide peryodik bakımlarda bu yüzden 1yıl yada 10bin km olarak belirlenmiş

Geri
Üst Alt