Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Borla egzos sistemi

perşembe gece yarısı, cuma ve cumartesi Mersin'de olacam, cumartesi akşam geri döneceğiz zamanımız oldukça kısıtlı keşke daha uzun süre kalabilseydik.

malesef İsmail, zaten onun için geliyoruz yoksa hiç niyetimiz yoktu. Anne baba sitem edince dayanamadım, 1 saatliğine de olsa gitmem şarttı. Dönüşte sanırım bi iş değişim olacak gibi o yüzden uzun kalamıyorum.

gerçekten zaman kıstlıymıs abı senı gercekten gormek ısterım....senın koy nere abı bıde dalakdere sarnıc nerde ben bılmıyorumda oraları:D

Gökhan Dalakdere ve Sarnıç Gözne yaylası yolunda. Mersinden Gözne yoluna girip devam edince sanırım bir 12-13km yukarıda Dalakdere, onun bi 7km ilerisi de Sarnıç.

anladım faruk abim sen bı gelde hayırlısıyla kazasız belasız haberlesırız zaten ıletısım numaralarımız yazıyo:D

tmm abicim, köyde net yok o yüzden arefeden itibaren 3. gününe kadar siteye giremiyecem.

tamam abıcım yanı buralra kadar gelıpte kunefe yenmeden gıdılmez dımı ama:D

künefe her yerde var daaaa, kerebiç sadece Mersinde malesef...

Geri
Üst Alt