Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Borla egzos sistemi

Faruk abi hiç demiyosun hadi gel köyümüze gidelim diye bana.. :D :D

Yiğit arabada 4 yetişkin 2de velet var, 928km nasıl geçecek 6 kişiyle Allah bilir. Veletler kesin 4 posta giderken 4 posta gelirken kavga ederler sen dayanamazsın o kadar gürültü patırtıya. Bekar adama göre değil bu işler, şimdi yaparım ederim dersin tabi, nede olsa bekara karı boşamak beleş :D:D:D

2 velet mi 2 numaradan hiç bahsetmemiştin abim.. :D

biz 3 kişiyiz, yoldan ablamları alacam. 2 veletten biri benim diğeri ablamın:D araçta 4 kız 2 erkek yaklaşık gidiş geliş 24 saat geçirecez dur bakalım neler olacak :D:D

sana Allah kolaylık versin Faruk abim.. :D :D :D

can aracın ıcerısıne bır ıkı sey yapılacak ondan sonra derecelı arastıracam egzos olarak ss arkadasım temın edecek bakalım benım aracta ne cıkacak

Cıftı 600 euro abi,ben zamanında cok arastırdım :) ayarlı egzantırık kasnagıda gerekmıyo,cok yuksek derecelı degıl,headers flan da olursa eger 10 numara olur

Cıftı 600 euro abi,ben zamanında cok arastırdım :) ayarlı egzantırık kasnagıda gerekmıyo,cok yuksek derecelı degıl,headers flan da olursa eger 10 numara olur

senınle konusuruz yıne su an ıcı ıcın yapılacak ışleme odeme yaptım benım uygun oldugum zaman goturecem

yeri değil belki ama Gökhan, Görkem, İsmail, Mersin'de bayramda her kim olacaksa... Köye de gelebilirsiniz Sarnıç yada Dalakdere'ye de. Sizden haber bekliyorum inşallah olur.

Abi mutlaka görüşmek isterim seninle.Perşembe günü Osmaniyeye gideceğim.Sen ne zaman Mersin'de olacaksın?

Geri
Üst Alt