Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Borla egzos sistemi

benım sahsı fıkrım 8-9 hp ıcın o kadar masrafa gırmem...

evet bide aracı satma düşüncesi var her konu açtığımda yüzüme vuruluyo hoş bu :D :p
tamam yaptırmıyorum ama biri yaptırırsa haber versin dinleyelim fikrimiz olsun:D

yorumlanan rakamlar bana düşük gibi geldi, komple egsoz headersle bence 10hp civarı çok rahat alırsın. Performans filtre ile chip de gelirse bu yüzde 10 civarı toplam rakamdan %10 a kadar daha çıkartırsın. 125hplerden bahsediyorum yani, fazla küçümsemişsiniz olayı. ama şunu da bil, bu kadar değişimden sonra yakıtın da değişecek konforunda, hatta polislerin ilgisini biraz daha çekeceksin üstüne. gerçi borla egsoz TUV onaylı belki çıkış yolu bulunur o belgeyle.

Bir ara bende niyetlendim. Geçen hafta sonu Borla egsoz için gidecektim karşıya. Ben headers yaptım sadece, gaz çıkışı kolaylaştı ama gerideki tüm çap ve susturucular aynı kaldığı için tam anlamıyla performansını alabildiğimi söyleyemem. Değiştirmek aklımda ama ses konforu gidecek zaten gazlayan biri de değilim amacım tasarruf genelde oyüzden sürekli erteliyorum belki de hiç yaptırtmam.

yorumlanan rakamlar bana düşük gibi geldi, komple egsoz headersle bence 10hp civarı çok rahat alırsın. Performans filtre ile chip de gelirse bu yüzde 10 civarı toplam rakamdan %10 a kadar daha çıkartırsın. 125hplerden bahsediyorum yani, fazla küçümsemişsiniz olayı. ama şunu da bil, bu kadar değişimden sonra yakıtın da değişecek konforunda, hatta polislerin ilgisini biraz daha çekeceksin üstüne. gerçi borla egsoz TUV onaylı belki çıkış yolu bulunur o belgeyle.

Bir ara bende niyetlendim. Geçen hafta sonu Borla egsoz için gidecektim karşıya. Ben headers yaptım sadece, gaz çıkışı kolaylaştı ama gerideki tüm çap ve susturucular aynı kaldığı için tam anlamıyla performansını alabildiğimi söyleyemem. Değiştirmek aklımda ama ses konforu gidecek zaten gazlayan biri de değilim amacım tasarruf genelde oyüzden sürekli erteliyorum belki de hiç yaptırtmam.

Faruk abi bi gün gidelim konuşalım dersen varım abim her zaman..

---------- Post added at 20:33 ---------- Previous post was at 20:31 ----------

benım sahsı fıkrım 8-9 hp ıcın o kadar masrafa gırmem...

Şemun sende o rakam 2 katı civarında bildiğim kadarıyla daha fazla bile olabilir..
downpipe da değişiyo..

pekı ben sadece downpıpe taksam ne olur...

sen Supersprint dersin muhtemelen..
sadece onu takarsan ne kadar artış sağlar bilmiyorum ama Cupra'ya güzel değerler veriyo bildiğim kadarıyla komple..ses de öyle rahatsız etcek kadar da artmıyomuş sanırsam..

Yiğit komple egsoz için 1300USD istiyor adam, alt tarafı egsoz bu yani o kadar para etmez. Hani bendeki ustalar biraz anlasalar bu egsoz işinden kesin çok daha iyisini çok daha iyi kalitede yarı parasına bile gelmeden yaptırtabilirim ama anlamıyorlar malesef.

ben o kadar parayı değil arabanın atık borusu, kendi atık borum için bile harcamam :D:D:D Aman yazdım tahtaya vurayım bi gün şom ağzım yüzünden bişey olacak:):)

"her canlının olduğu gibi..." diyosun yanii.. :D :D

ben 10hp biraz üstü çok daha iyi olur için bile değer kanısındayım..
ivmelenirken öyle ya da böyle rahatlar zaten araba kafadan..

Geri
Üst Alt