Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Borla egzos sistemi

Yiğit araba rahatlar ama o kadar sesten sonra benim rahatım kaçar, hani benden de o kadar ses çıksa bende rahatlarım adamlar haklı :D:D:D

Yiğit araba rahatlar ama o kadar sesten sonra benim rahatım kaçar, hani benden de o kadar ses çıksa bende rahatlarım adamlar haklı :D:D:D

ahaueheh.. :p :D :D :D

sen egzost falan alma zaten abim arabanı değiştirelim senin..

evet son derece mantıklı Yiğit, mantıklı bişey de düşmüyor ki paşa. Ha düşse hazırmısın dersen, yok biraz daha beklesin bu kış çıksın hele.

Faruk abi en iyisini sen bilirsin ama yemeyenin parasını yerler derler ya harbiden çok doğru..bizim bi aile dostu biraz cimridir ama insanlara borç vermeye bayılır abartmıyorum verdiği borçların yarısı bile dönmemiştir geriye bi de üstüne arabasını çaldılar yakın zamanda..Allah korusun..

yorumlanan rakamlar bana düşük gibi geldi, komple egsoz headersle bence 10hp civarı çok rahat alırsın. Performans filtre ile chip de gelirse bu yüzde 10 civarı toplam rakamdan %10 a kadar daha çıkartırsın. 125hplerden bahsediyorum yani, fazla küçümsemişsiniz olayı. ama şunu da bil, bu kadar değişimden sonra yakıtın da değişecek konforunda, hatta polislerin ilgisini biraz daha çekeceksin üstüne. gerçi borla egsoz TUV onaylı belki çıkış yolu bulunur o belgeyle.

Bir ara bende niyetlendim. Geçen hafta sonu Borla egsoz için gidecektim karşıya. Ben headers yaptım sadece, gaz çıkışı kolaylaştı ama gerideki tüm çap ve susturucular aynı kaldığı için tam anlamıyla performansını alabildiğimi söyleyemem. Değiştirmek aklımda ama ses konforu gidecek zaten gazlayan biri de değilim amacım tasarruf genelde oyüzden sürekli erteliyorum belki de hiç yaptırtmam.

Faruk abi yazılım olmadan stock araca komple eksoz ve headers ile 10hp mi alınıcak?? Bence imkansız bu araba için.

İsmail ben ölçüm yaptırtmadım ve sadece headers var. sana değişeni anlatayım daha önce de anlatmıştım ama olsun yine keyif alırım anlatmaktan. Ben değişimden sonra yine aynı tarz kullanımda göstergede hep esp uyarısının kalkışlarda yandığı dikkatimi çekti ve daha sakin kullanma gereği hissettim. Yüklendiğim zaman 3. vitaste bile o uyarıyı görüyorum. Normalde Mersin'e giderken Cankurtarandan ve Pozantı Tekir arası yokuşu çıkarken yüklü halde bile 5. vitesten düşmeden çok rahat sıyrılıp çıkar oldum. Düşük devirlerde araç 40km/he kadar 5. viteste kalıp yine kendini topluyor. Bunu sadece Headersle yaşadım komple olsa neler olur sen düşün.

Bayramda Mersin'e geçecem, oralarda olursan görüşelim paşa, 2. gün akşamı geri dönecem zaman bulursan köye gel misafirimiz ol benim sanırım zamanım olmaz gibi çok sıkışık tempo ama görüşürsek çok memnun olurum. Bu davetim sadece sana değil; Gökhan, Görkem sizleri de beklerim. Bize olmasa bile Dalakdere yada Sarnıç da uyar bana, şehir içi için söz veremem inşallah derim.

İsmail ben ölçüm yaptırtmadım ve sadece headers var. sana değişeni anlatayım daha önce de anlatmıştım ama olsun yine keyif alırım anlatmaktan. Ben değişimden sonra yine aynı tarz kullanımda göstergede hep esp uyarısının kalkışlarda yandığı dikkatimi çekti ve daha sakin kullanma gereği hissettim. Yüklendiğim zaman 3. vitaste bile o uyarıyı görüyorum. Normalde Mersin'e giderken Cankurtarandan ve Pozantı Tekir arası yokuşu çıkarken yüklü halde bile 5. vitesten düşmeden çok rahat sıyrılıp çıkar oldum. Düşük devirlerde araç 40km/he kadar 5. viteste kalıp yine kendini topluyor. Bunu sadece Headersle yaşadım komple olsa neler olur sen düşün.

Bayramda Mersin'e geçecem, oralarda olursan görüşelim paşa, 2. gün akşamı geri dönecem zaman bulursan köye gel misafirimiz ol benim sanırım zamanım olmaz gibi çok sıkışık tempo ama görüşürsek çok memnun olurum. Bu davetim sadece sana değil; Gökhan, Görkem sizleri de beklerim. Bize olmasa bile Dalakdere yada Sarnıç da uyar bana, şehir içi için söz veremem inşallah derim.

Acaba headers ı nerde yaptırdınız özelmi yapıldı yoksa varmıydı vee tabikide benimkine uyarmı ??

uymaz Umut, motorlar farklı tamamen. bizdekilere hazır yok malesef özel yaptırtıyoruz. sizdekilerde hazır varsa tercih edilmelidir fikrindeyim. zira daha önce de söyledim, bu egsozcular borudan anlamıyorlar işleri bu olsa da.

yıgıt sana acıkca soylıyım ben sadece downpıpe takacaktım ( tek downpıpe takınca daha uygun oluyor) adam ıstersen takalım sesıne bak dedı taktık sanayıde tamam aracata ufak guzc artısı oldu ama aracın sesı bı garıp oldu araca asıldıgında tok bı ses cıktı ama sankı boruların ıcınde bı demır parcası surtuyor gıbı ses cıktı jjıııııııııııııııııııııııııııııııı adamın dedıgı ıse tek downpıpe al sımdı sonra yavas yavas komple kıt yaparsın yoksa pek faydasını goremessın dedı e sımdı ne yapmak mantıklı...

uymaz Umut, motorlar farklı tamamen. bizdekilere hazır yok malesef özel yaptırtıyoruz. sizdekilerde hazır varsa tercih edilmelidir fikrindeyim. zira daha önce de söyledim, bu egsozcular borudan anlamıyorlar işleri bu olsa da.

anladım ama 1.6 16 V bi araç sanmamki çabuk bulunsun çünkü leonlardan farklı buda

Geri
Üst Alt