Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bor yakıt katkısı !

sen bana al eline katkıyı çık dynoya diyorsun madem öyle sen inanmıyorsan al eline katkıyı çık dynoya sonra gelde söyle ben kabul edeceğim bu söylediğin sana kanıtlamak için yapılması gerekense git kendin yapsana

Önce:
http://www.nnt.com.tr/Tuv/113726.jpg
Sonra:
http://www.nnt.com.tr/Tuv/104621.jpg

Rapordan da astarı yüzünden pahalıya geliyo şeklinde bir sonuç çıkıyo. 1 litre katkı ile alınan sonuç.

burda müdehale edeceğim ayberk..avusturyada büyüdüğüm için almancam anadilim gibidir..
bu bor yağ katkısı..yukarda yazıyor..benzin katkısı değil ..hoş bu araç da dizel zaten..benzin katkısı konamaz..
motoröl motor yağı demek..
bir yanlışa mahal vemek istemedim

keşke dediğin gibi olsa..Bor umuz satılıyor sonra misli misli bire geri kakalanıyor

bu şuna benziyor senin iplik fabrikan var ipliği üretiyorsun
kumaşçı ipi işleyip penye haline getiryor..gucci alıyor tişört yapıyor sonra sen ipliği satan adam olarak geri alıyorsun..

Müşteriye satılan ürün 1 lt. olmadığına göre, bu S-250 katkısı hangi ürün? diye sormak gerekiyor.

bu şuna benziyor senin iplik fabrikan var ipliği üretiyorsun
kumaşçı ipi işleyip penye haline getiryor..gucci alıyor tişört yapıyor sonra sen ipliği satan adam olarak geri alıyorsun..

aynen..ama arada tek fark ve çok büyük bir fark var...ben iplik fabrikası olarak kendime kazanç sağlıyorum ve belli bir sayıda insana istihdam sağlıyorum..ama Bor ülke hazinesi..Ülkemde üretilen iplikle Guccinin yaptığı tshirt almak ihtiyaç değil lükstür..ama ülke hazinem olan Bor u herkesten ucuza kullanmak lüks değil haktır..tabiki bu benim düşüncem Varol abi

sen bana al eline katkıyı çık dynoya diyorsun madem öyle sen inanmıyorsan al eline katkıyı çık dynoya sonra gelde söyle ben kabul edeceğim bu söylediğin sana kanıtlamak için yapılması gerekense git kendin yapsana

hahahaha:D benım bsy kanıtlama gıbı derdım yok bor ıse yarıyor dıye de kendımı parcalamıyorum ısım gucum yok b de ben mı yapcam testını komık olma:) Ekonomı yapıyorya dyno da cok yakmaz yapan kısı karda zaten dert ettıgın seye bak :D

burda müdehale edeceğim ayberk..avusturyada büyüdüğüm için almancam anadilim gibidir..
bu bor yağ katkısı..yukarda yazıyor..benzin katkısı değil ..hoş bu araç da dizel zaten..benzin katkısı konamaz..
motoröl motor yağı demek..
bir yanlışa mahal vemek istemedim
Evet Abi daha önce de yazdım raporun motor yağı katkısına ait olduğunu.
Ürün pazarlamasında vaad edilenleri de paylaştım, rapor sonucunda ortaya çıkan sonuçları da paylaştım.

aynen..ama arada tek fark ve çok büyük bir fark var...ben iplik fabrikası olarak kendime kazanç sağlıyorum ve belli bir sayıda insana istihdam sağlıyorum..ama Bor ülke hazinesi..Ülkemde üretilen iplikle Guccinin yaptığı tshirt almak ihtiyaç değil lükstür..ama ülke hazinem olan Bor u herkesten ucuza kullanmak lüks değil haktır..tabiki bu benim düşüncem Varol abi

yok demek istediğimi anlatamamışım..demek istediğim malesef biz bunu işleyemiyoruz..
nedeni bilmiyorum..
ya bunu işlemek çok pahalı...yani bunu işleyecek firmayı kurmak çok pahalı....dolayısı ile işleyemiyorsan ya borun kenarda duracak..işleyemiyorsam satmam dursun diyeceksin..
yada bir şekilde gelir elde edeceksin..
diğer durum da dünya piyasasını kimin elinde tuutuğunu herkes biliyor ekonomiyi kimin yönettiğini de....diyelim işledin..işleyebiliyorsun..
ama satamıyorsun....neden mi..adamların hükmettiği ülkelere verdiği emirle senden işleyip ürettiğini satın almıyorlar..
maliyeti de iç pazarı kurtarmıyorsa..o zaman işleyemezsin..
konu iplikçiye döner..
gucci isim olsun akılda kalsın diye verdim..bu pazardan aldığın bir kazak da olabilir....ticari mantıklar herkes her işi yapamayabilir..bunun için holding yada daha büyük olmak lazım..
bu da zamanla olur..bazen biraz çok şey bekliyoruz kısa zamanda ülkemden..
yeraltı madenlerini kullanma iznimiz harp antlaşmasına göre 2001 sonrası idi....bu da daha dün oldu yani..
türkiyenin ekonomisin dışarıya karşı güçlenmesi sıfırların atılması vs sinin ak parti hükümeti ile ilgili değildir..tamamen tarih ile ve o zamanın gelmesi ile ilgilidir..

bu yüzden her şey zamanla dedim..

hahahaha:D benım bsy kanıtlama gıbı derdım yok bor ıse yarıyor dıye de kendımı parcalamıyorum ısım gucum yok b de ben mı yapcam testını komık olma:) Ekonomı yapıyorya dyno da cok yakmaz yapan kısı karda zaten dert ettıgın seye bak :D
bene neyi dert ediyorum can sen ne diyorsun inanmıyordun sen ozaman git dene ben kendimi parçalamıyorum sen inanmamakta ısrarlısın bu konu açılır açılmaz bunlardan bi cacık olmaz diye ortalıga atlayanlar kendini parçalamasın sende dahil. kendin dyno sonuçlarına inanacak gibi bana akıl verdin sonra gelmiş bana zaten dynoda az yakar diyorsun sen yazdıklarını unutuyorsun neyi tartışıyoruz burada. gülücük falan koymuyorum hiç sen anla smile ı

Geri
Üst Alt