Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bocanegra ayak dayama ve kol dayama vs diğer aksesuar lazım

Kola dayama işi tamamdır, gayet güzel oldu! tavsiye edilir, ayak dayama da bu hafta olacak! Asıl bomba maşpiyel arkadaşlar!! Tek kelimeyle muhteşem..
(Not: Sizlere süpriz olsun diye yanımda kalıpçıyla gittim amacım boyanmadan kalıbını aldırmak ve sizlere yardımcı olmaktı ancak uyanıklar kalıp alınmasın diye gelen parçayı boyamışlar, montaj edilebilir hale getirmişler. Almanyadan parça gelince bana haber verin demem rağmen haber vermeyip montaja cağırdılar direk. Arkadaşta kalıbı bu şekilde alamayız dediler alırsak boya çıkar yeniden işçilik alırız demesiyle bu planım suya düştü.:( Ama oradakiler bunu bilerek yapıyor ki para kazanalım diye!! Ama maşpiyellerle araba tek kelimeyle muhteşem oldu. Paraya kıyın orjinal getirtin.:eek:key:
orjinalinn maliyeti ne kadar tuttuki?? kalıbı çıkarsaydınız o ne kadar tutardı
?

bende senden haber bekliyordum :/ uyanık servisciler.. resim paylaşabilirmisin :)

ayak dayama, kol dayama ve maşpiyeller toplam işçilik ve kdv dahil 1440TL. Bu paraya değer bence!! Fatura detayını inceledim, resmen bu servislerin diğer dünyada yeri yok. Aşağı yukarı hep yalan, yok euro arttmış, doğuş tedarik edemiyormuş, yok gümrüklerde sıkıntı varmış. Hep bu tip bahaneler. Adamları parça tedariki için haftada 2-3 kez arayınca içkillendiler, birazda meslke icabı sert çıktık:eek:key:1 gün sonra gümrükte takılan,euro artışından etkilenen parça şıp diye uçakla geldi servise. Aradılar, montaja cağırdılar hemen. Neyse??

Ayak dayama hersey dahil(kdv ve işçilik) 70.-TL
Kol Dayama Hersey dahil 470.-TL
Maşpiyel Hersey dahil 900.-TL

[h=1]Bu web sayfası kullanılamıyor[/h]plugin.tinypic.com ana makinesine bağlantı kesildi.
[h=2]Aşağıda bazı önerileri görebilirsiniz:[/h]
  • Bu web sayfasını daha sonrayeniden yükle.
  • İnternet bağlantınızı kontrol edin. Kullanıyor olabileceğiniz tüm yönlendirici, modem veya diğer ağ cihazlarını yeniden başlatın.
  • Google Chrome uygulamasını güvenlik duvarınızda veya virüsten koruma yazılımınızın ayarlarında izin verilen programlara ekleyin. Uygulama zaten izin verilen programlar arasındaysa izin verilen programlar listesinden silip tekrar eklemeyi deneyin.
  • Proxy sunucu kullanırsanız, proxy sunucunun çalışıyor olduğundan emin olmak için proxy ayarlarınızı kontrol edin veya ağ yöneticinizle bağlantı kurun. Proxy sunucu kullanmıyor olmanız gerektiğine inanıyorsanız, proxy ayarlarınızı düzenleyin: ingiliz anahtarı menüsü > Seçenekler >Gelişmiş Seçenekler > Proxy ayarlarını değiştir... > LAN Ayarları seçeneğine gidin ve "Yerel ağınız için proxy sunucu kullan" onay kutusunu seçin.
Hata 101 (net::ERR_CONNECTION_RESET): Bağlantı sıfırlandı.
Yükleyemiyorum. Su sekilde bir ibare cıkıyor, anlamadım.

Resim yüklemede hata vermekte.. Nedendir. Yardım lütfen!!

Resim yüklemede hata vermekte.. Nedendir. Yardım lütfen!! Gelişmişten yaparkende hata vermekte.Kırmızı bir ünlem cıkıyor yükleme esnasında..

bende oldum olası yükleme çalışmadı başka siteye koyup buraya ekliyorum

Geri
Üst Alt