Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bocanegra ayak dayama ve kol dayama vs diğer aksesuar lazım

kumas ustu ... eskı kasa toledo ve leonlardakıler gıbı yapmıslar ılerı gerı gıttıgın sanmıyourm sadece yukarı dık kalkar eger benım dedıgım gıbı ıse .

valla seat ın sitede opsiyonel listede yok Safa..serviste kaç para bunlar

servisten 350 tl ye veririm sana dediler kol dayamayı

Safa ayak dayamayı nerden kaça aldın peki

Aman orjinalden sasmayın fiyatıda gayet normal banada 340 TL ye geldi... Tabi aracım sıfır oldugundan işcilik vermedim... Orjinal dısında hiç baska kol dayamaya falan bakmayın gerek bile yok...

Ayak dayamayıda Kayseri Servisten getirttim abi ist de zaten oluo hemen gelio 2 gune Golf 5GTİ ayak dayama diye soylersen olur. Yada oem vagda aynısı war parça numarasını al direk servise ver siparişi. 44TL falan olması lazım o civar.... Montajı yanlız biraz iyi işcilik kesme ve biçme gerektirio...

Arkadaşlar konuyu yeni gördüm. Benim aracımda da kol dayama yok ve bende düşünüyorum. Servise gittiğimde soracağım. Birde bu yeni volkswagen, bmw lerde olan antenlerden düşünüyorum. Köpekbalığı filan diyorlar galiba ismine. Bunu serviste takarlar mı? Dışarıda mı taktırmak mantıklı? Birde nasıl takıyorlar? Direkt dışardan takılabiliyor mu yoksa içten bazı yerleri söküyorlar mı, tavan döşemesi vs?

Geri
Üst Alt