Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bocanegra ayak dayama ve kol dayama vs diğer aksesuar lazım

bildiğim kadarıyla içten civatası var onla birlikte sökülüyor. Serviste takar ama dışarıda taktırsanda olur.

Tavan döşemesini filan mı sökmek gerekiyor yani?

Tavan döşemesini filan mı sökmek gerekiyor yani?
Ben servise sordum, iç tavan döşeme sökülmesi gerekiyormuş, birde araçta sunroof varsa daha zor dediler! Bir arkadaş söktürüp yaptırmış. Ben cok beğendim!

Çok güzel duruyor ona şüphe yok. Ama benim aracımda sunroof ta var, birde ben arabanın orasını burasını söktürmeyi serviste bile olsa pek sevmem. O yüzden yaptırmayacağım gibi..

Gözünüz korkmasın tavan döşemesi öyle komple sökülmüyor sadece bagajın üstünde tavan döşemesini tutan plastik çıkarılıyor, arkadan el girecek kadar açılması yeterli.

Artık duruma göre karar vereceğim. Spoiler ile ilgili bir sonuç alındı mı peki?

Kola dayama işi tamamdır, gayet güzel oldu! tavsiye edilir, ayak dayama da bu hafta olacak! Asıl bomba maşpiyel arkadaşlar!! Tek kelimeyle muhteşem..
(Not: Sizlere süpriz olsun diye yanımda kalıpçıyla gittim amacım boyanmadan kalıbını aldırmak ve sizlere yardımcı olmaktı ancak uyanıklar kalıp alınmasın diye gelen parçayı boyamışlar, montaj edilebilir hale getirmişler. Almanyadan parça gelince bana haber verin dememe rağmen haber vermeyip montaja cağırdılar direkt. Arkadaşta kalıbı bu şekilde alamayız, alırsak boyası, verniği çıkar, dedi. Serviste ozaman yeniden işçilik alırız demesiyle bu planım suya düştü.:( Ama oradakiler bunu bilerek yapıyor!! Ama maşpiyellerle arabada tek kelimeyle muhteşem durdu. Paraya kıyın orjinalini getirtin derim ben. Diğer fiberler gerçekten tırışka oluyor.:eek:key:

Bu arada cupra ve bocanegralar için yeni bir ''update'' çıkmış. Hemen yüklettim. Şef bunun yakıtla ve motorla ilgili olduğunu söyledi. Bilmiyorum ama sanki aracın süspansiyonları biraz daha yumusadı ve fren hassasiyeti arttı. Belki de psikolojıktir ama bunları da fark ettim!!

aracı yıkatınca resimlerini paylaşırımm arkadaşlar..

Bu arada cupra ve bocanegralar için yeni bir ''update'' çıkmış. Hemen yüklettim. Şef bunun yakıtla ve motorla ilgili olduğunu söyledi. Bilmiyorum ama sanki aracın süspansiyonları biraz daha yumusadı ve fren hassasiyeti arttı. Belki de psikolojıktir ama bunları da fark ettim!!

yazılımın süspansiynlara etkisini anlayamadım ... ama yakıt konusunda yeni yazılımı banada yükeldiler bana daha cok yakmaya basladı gibime geldi :D

Geri
Üst Alt