Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bluetooth uzerinden muzik dinleyebilen varmi?

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Badoo tarafından paylaşıldı.

1. Badoo

Badoo SCW Üyesi

43
    3
    8
    Arkadaslar Bluetooth uzerinden muzik dinleyebilen varmi? Bizdeki baska marka arabalarda bluetooth var ve iphonu bagladigimda muzigide hoparlorlerden alabiliyorum. Leonda sanirsam sadece konusmak icin yariyor :( taktirmamdaki amac oydu ama dinlenmiyor sanirsam

2. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    yeni reno reklamında kullanıyor fluence de..kız bluetooht ile müzik dinliyor

3. Badoo

Badoo SCW Üyesi

43
    3
    8
    Bizdede ztn fluence ve volvo var ikisindede dinleniyor :) bende bundan esinlenerek araca bluetooth taktirdim fakat patladi sanirsam. Ses kaynagi arabayi secmeme ragmen hoparlorden ses alamiyorum. aux modeda gormuyor telefonu bluetooth mode gibi bisey olmasi lzm o da yok. :s

4. serkancbc

serkancbc SCW Üyesi

32
    0
    6
    bluetooth üzerinden dinlenmesi gerekmekte servisle konuştunuz mu? bu arada bluetooth'u kaça taktırdınız ?

5. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Benim eski leonumda GPS sistemi vardı onda dinleyebiliyordum. Bu arabamda da orjinal bluetooth var ama dinlemeyi henüz beceremedim. Senin teyp magi model ve bluetooth sonradan takılan hangisi?

6. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    Ben müzikte dinliyorum telefonlada konuşuyorum her bişeyi yapıo valla necvox var aracı aldığımda opsiyonel istemiştim NAVİGATİON - DVD- RADİO - BLUETOOTH - TV hepsi var iphone dan sadece bluetooth u açıp araçla eşledikten sonra ARAMALARI direksiyondanda yapabilir kapatabilirsiniz yada ekrandan da yapabilirsiniz çok iyi bi özellik telefonla hiç işiniz olmuyor :)

Bu arada bende iphone olduğu için onunla denedim diğer telefonlarda bir fikrim yok açıkcası yanlış bilgi vermeyelim...

7. Badoo

Badoo SCW Üyesi

43
    3
    8
    Teknoloji paketli araca 2.5 ay sira verdikleri icin alamadim.bluetooth 600liraya takildi dreksiyondancevaplama fln oluyo.ama sorun suki benim bilgi ekrani ufak olanlardan ve bluetooth fabrika cikisliyla ayni degil sanirsam her ne kdr orjinal deselerde o yuzden ne menu var ne rehber sadece konusmak icin kullanabiliyorum

8. ferhatyazıcı

ferhatyazıcı SCW Üyesi

161
    11
    18
    konuyla alakası yok ama yeni konu açıpta sormayayım dedi bu soru için.
    bocanegra sahibiyim bluetooth var diye biliyorum fakat çalıştıramadım bun nereden kullanıcaz tam olarak?

9. Badoo

Badoo SCW Üyesi

43
    3
    8
    Telefonun bluetoothu actiginda gormesi lazim sonrada esleme yapicaksin bende sifre 1234 tu

10. ferhatyazıcı

ferhatyazıcı SCW Üyesi

161
    11
    18
    görmüyor denedim 2-3 telefonla.araçta bluetooth ile ilgili hiçbir ibarede yok.anlamadımki bende.serbay abi biliyor heralde görürse el atacaktır.teşekkürler bahadır.

Sayfayı Paylaş