Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bluetooth uzerinden muzik dinleyebilen varmi?

görmüyor denedim 2-3 telefonla.araçta bluetooth ile ilgili hiçbir ibarede yok.anlamadımki bende.serbay abi biliyor heralde görürse el atacaktır.teşekkürler bahadır.
Onemli degil ne demek.dreksiyondaki telefon dugmesine basip birde oyle aratmaya calis tabi yaptiysan onuda erbay abiye sor ;)

araçlar aynı diye serbay abiden bilgi almak istedim.direksiyonda tuş yok bizim araçlarda.

görmüyor denedim 2-3 telefonla.araçta bluetooth ile ilgili hiçbir ibarede yok.anlamadımki bende.serbay abi biliyor heralde görürse el atacaktır.teşekkürler bahadır.

Ferhat kullanabiliyorsun sorunsuz, ben kullanıyorum. Teyp aöık olsun yeterki öncelikle telefondan girip yeni cihaz arıyorsun eşleştiriyorsun SEAT_BT adında çıkıyordu yanılmıyorsam. Bunu eşleştireceksin daha sonra varsayılan yap hep otomatik bağlı kalsın. Telefonundada teyp ekranındada zaten yazar bağlandığı sesli uyarıda veriyor. Şifre : 0000 yada 1234 yap dene tam aklımda değil :) ama 0000 kaldı aklımda.

Ben müzikte dinliyorum telefonlada konuşuyorum her bişeyi yapıo valla necvox var aracı aldığımda opsiyonel istemiştim NAVİGATİON - DVD- RADİO - BLUETOOTH - TV hepsi var iphone dan sadece bluetooth u açıp araçla eşledikten sonra ARAMALARI direksiyondanda yapabilir kapatabilirsiniz yada ekrandan da yapabilirsiniz çok iyi bi özellik telefonla hiç işiniz olmuyor :)

Bu arada bende iphone olduğu için onunla denedim diğer telefonlarda bir fikrim yok açıkcası yanlış bilgi vermeyelim...

Necvox zedelerden biri de benim. cihazda her bi halt var ama radyo TV gibi keyifler can sıkıyor, orjinal antenler yetersiz kalıyor. Ayrıca ses kalitesi de orjinaldeki gibi asla değil. Ben aldım, hani kullanıyorum keyf de alıyorum ama keşke almasaydım dediğim zamanlar çok daha fazla.

Necvox zedelerden biri de benim. cihazda her bi halt var ama radyo TV gibi keyifler can sıkıyor, orjinal antenler yetersiz kalıyor. Ayrıca ses kalitesi de orjinaldeki gibi asla değil. Ben aldım, hani kullanıyorum keyf de alıyorum ama keşke almasaydım dediğim zamanlar çok daha fazla.

Vallahi abi ben 24 yaşındayım bana yetiyor seside çok hoş bence yolda giderken sesi son yapmadığım halde dışardekiler arabanın camlarının titrediğini söylüyolar siz 38 yaşındasınız nerdeyse babamla yaşıtsınız açıkcası nasıl bi performans bekliyosunuz component ses sisteminden ? tv olayında otobüslerdeki gibi bi anten takamamız lazımki her yerde güzel çeksin ben sakaryadayım yerel yayın çok iyi güzelde çekiyor 5-6 ayda birde sürüm güncelliyorlar yüklüyorum yeni yeni özellikler geliyo daha ne olsun.. :)

Sakarya merkezde yayın çok güzel kimi zaman hareket halinde bile güzel görüntü oluyor, necvox ses kalitesi orjinal teybe göre çok kötü :(

Sakarya merkezde yayın çok güzel kimi zaman hareket halinde bile güzel görüntü oluyor, necvox ses kalitesi orjinal teybe göre çok kötü :(

alla alla walla benim orjinal teyp evde duruo hiç kullanışmamış bi halde topram yetio bana ya :D

Geri
Üst Alt