Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bluetooth uzerinden muzik dinleyebilen varmi?

Badoo

Kayıtlı Üye
Arkadaslar Bluetooth uzerinden muzik dinleyebilen varmi? Bizdeki baska marka arabalarda bluetooth var ve iphonu bagladigimda muzigide hoparlorlerden alabiliyorum. Leonda sanirsam sadece konusmak icin yariyor :( taktirmamdaki amac oydu ama dinlenmiyor sanirsam

yeni reno reklamında kullanıyor fluence de..kız bluetooht ile müzik dinliyor

Bizdede ztn fluence ve volvo var ikisindede dinleniyor :) bende bundan esinlenerek araca bluetooth taktirdim fakat patladi sanirsam. Ses kaynagi arabayi secmeme ragmen hoparlorden ses alamiyorum. aux modeda gormuyor telefonu bluetooth mode gibi bisey olmasi lzm o da yok. :s

bluetooth üzerinden dinlenmesi gerekmekte servisle konuştunuz mu? bu arada bluetooth'u kaça taktırdınız ?

Benim eski leonumda GPS sistemi vardı onda dinleyebiliyordum. Bu arabamda da orjinal bluetooth var ama dinlemeyi henüz beceremedim. Senin teyp magi model ve bluetooth sonradan takılan hangisi?

Ben müzikte dinliyorum telefonlada konuşuyorum her bişeyi yapıo valla necvox var aracı aldığımda opsiyonel istemiştim NAVİGATİON - DVD- RADİO - BLUETOOTH - TV hepsi var iphone dan sadece bluetooth u açıp araçla eşledikten sonra ARAMALARI direksiyondanda yapabilir kapatabilirsiniz yada ekrandan da yapabilirsiniz çok iyi bi özellik telefonla hiç işiniz olmuyor :)

Bu arada bende iphone olduğu için onunla denedim diğer telefonlarda bir fikrim yok açıkcası yanlış bilgi vermeyelim...

Teknoloji paketli araca 2.5 ay sira verdikleri icin alamadim.bluetooth 600liraya takildi dreksiyondancevaplama fln oluyo.ama sorun suki benim bilgi ekrani ufak olanlardan ve bluetooth fabrika cikisliyla ayni degil sanirsam her ne kdr orjinal deselerde o yuzden ne menu var ne rehber sadece konusmak icin kullanabiliyorum

konuyla alakası yok ama yeni konu açıpta sormayayım dedi bu soru için.
bocanegra sahibiyim bluetooth var diye biliyorum fakat çalıştıramadım bun nereden kullanıcaz tam olarak?

konuyla alakası yok ama yeni konu açıpta sormayayım dedi bu soru için.
bocanegra sahibiyim bluetooth var diye biliyorum fakat çalıştıramadım bun nereden kullanıcaz tam olarak?
Telefonun bluetoothu actiginda gormesi lazim sonrada esleme yapicaksin bende sifre 1234 tu

görmüyor denedim 2-3 telefonla.araçta bluetooth ile ilgili hiçbir ibarede yok.anlamadımki bende.serbay abi biliyor heralde görürse el atacaktır.teşekkürler bahadır.

Geri
Üst Alt