Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir nazarda benden...!!!!

çekemiyor şerefsizler onda var bende niye yok diye karnında kurt kaynıyor
ulaan bunu yaparken bır denk gelecekki ozaman bende onun suratına bir çizik atacam
ozaman görecek araba çizmeyi

geçmiş olsun kardeşim boşver sıkma canını Allah belasını verir inşallah

Aslında benim ki nazardan çok afedersiniz o... çocukluğu...
Dün arabamı kendi ellerimle yıkadım iç dış temizledim süpürdüm parlattım...

Sabah kız arkadaşımla çıktık dışarı paspaslara basmaya kıyamadım. Kendim temizlediğim için daha da bir sakınarak bindim.

Beylikdüzünde işimiz olduğu için sokağa koyduk yürürken döndüm baktım tekrar arabama o kadar aracın içinde gelin gibi parlıyordu.

Kız arkadaşım "yürü nazar değdiriceksin" dedi yürüdüm...

Döndüğümüzde sağ arka kapıda bir karıştan büyük yine sağ ön kapıda 2 karış boyunda derin cizikler vardı ve aracın kaldırım tarafında olduğu yön bu!!!!

Dokunduğumda tırnağım giriyor. Sürtme sakarlık vs işi değil pislik yok başka sürtme izi falan hiçbirşey yok.

Bariz sert cisimle kazınmış anahtar tornavida vs ile....

Tansiyonum çıktı 10 dakka oturdum kaldırımda hala daha sinirlerim bozuk. Eğer yapanları bir görseydim döve döve gebertirdim...

Soru: Ben şimdi ne halt yiyim?
Bu çizik giderici kalemler işe yarar mı?
Mini onarım hakkım var fakat boyatmaya bile kıyamıyorum...
Farklı bir fikri olan varsa söylesin lütfen.

Sen üstüne titre, yıka, gözün gibi bak, arabaya binerken eşiğe basanları bir ton azarla arkasından hemen bezle sil, paspaslarını eve çıkar küvette şampuanla yıka....

Şerefsiz iti teki gelsin çizsin......

Çok geçmiş olsun.. Okurken sonu tahmin ettiğim gibi değildir diye dua ettim. O sırada ''senin kıyamadığın oyuncağına kasten zarar verirken görsen o şerefsizi, hiç düşünmeden mala karşı haklı savunma hakkını kullan.Kafa göz bırakma.'' eğer hakkında dava acılırsa (malum nasıl bir hukuk devleti olduğumuz) ben seve seve senin savunmanı yaparım!!!!!
Bende de aynı titizlik var, bir an kendimi senin yerine koydum da umarım asla böyle bir ibn.likle karşılaşmazsın!

Geçmiş olsun...Normalde benim arac evin onunde duruyor.Eve bakan tarafta bırsey yok ama kaldırım tarafında hep çizik var.O yüzden eve dısına kamera sistemi kuracak.Çizeni buldugumda g..... şarjoru boşaltcam.

Valla diyecek kelime bulamadım üzüldüm böyle kahpe insanlar var ama yapacak bişey yok milyarlar verip sokağa emanet ettiğimiz oluyo malesef ben eve sokabilsem sokucamda 8. kat malesef:(

cok gecmis olsun valla, insanlar cıldırmıs resmen bu nasıl bi sinir nasıl bi pisliktir yani ayıp yazık gunah :(

Geri
Üst Alt